Заместник – министри (чл. 3, т. 4 от зпуки)



страница1/5
Дата21.08.2018
Размер0.73 Mb.
  1   2   3   4   5
ЗАМЕСТНИК – МИНИСТРИ (чл. 3, т. 4 от ЗПУКИ)





ред

име, презиме фамилия


дата на

избор/назначаване

Министерство

дата на съобщаване на заповед

д-я

чл. 12, т. 1

дата

д-я

чл. 12, т. 2

дата

д-я

чл. 12, т. 3

дата

д-я

чл. 12, т. 4

дата

1

Милен Стоев Люцканов

От вст. в длъжност

МВнР

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







2

Марин Райков Николов

От вст. в длъжност

МВнР

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







3

Красимир Иванов Костов

От вст. в длъжност

МВнР

08.09.2009 г.

08.09.2009 г.

08.09.2009 г.







4

Веселин Бориславов Вучков

От вст. в длъжност

МВР

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.

30.07.2009 г.

18.09.2009 г., 21.10.2009 г.




5

Павлин Георгиев Димитров

От вст. в длъжност

МВР

18.08.2009 г.

18.08.2009 г.

18.08.2009г. 22.10.2009 г.







6

Евдокия Иванова Манева-Бабулкова

От вст. в длъжност

МОСВ

30.07.2009 г.

07.10.2009 г.

30.07.2009 г. 07.10.2009 г.







7

Ивелина Веселинова Василева

От вст. в длъжност

МОСВ

30.07.2009 г.

06.10.2009г.

30.07.2009 г., 06.10.2009 г.







8

Светлана Кръстева Ломева

От вст. в длъжност

МОМН

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







9

Милка Тодорова Коджабашиева-Йовкова

От вст. в длъжност

МОМН

29.07.2009 г.

29.07.2009 г.

29.07.2009 г.







10

Сергей Симеонов Игнатов

От вст. в длъжност

МОМН

12.08.2009 г.

12.08.2009 г.

12.08.2009 г.







11

Даниела Илиева Машева

От вст. в длъжност

МП

31.07.2009 г.

31.07.2009 г. 06.08.2009 г.

31.07.2009 г. 06.08.2009 г.







12

Жанета Петрова Петрова

От вст. в длъжност

МП

31.07.2009 г.

31.07.2009 г., 06.08.2009 г.

31.07.2009 г. 06.08.2009 г.







13

Христо Георгиев Ангелов

От вст. в длъжност

МП

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.,

06.08.2009 г.



31.07.2009 г. 06.08.2009 г.







14

Тодор Вълков Чобанов

От вст. в длъжност

МК

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.







15

Димитър Любомиров Дерелиев

От вст. в длъжност

МК

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.







16

Цветан Василев Димитров

От вст. в длъжност

МЗХ

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







17

Преслав Пламенов Борисов


От вст. в длъжност

МЗХ

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

22.10.2009 г.




18

Аню Запрянов Ангелов

От вст. в длъжност

МО

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







19

Валентин Иванов Радев

От вст. в длъжност

МО

03.08.2009 г.

03.08.2009 г. 25.03.2011 г.

02.08.2009 г., 10.08.2009 г. 25.03.2011 г.

16.05.2012 г.




20

Ана Владиславова Михайлова

14.08.2009 г.

МФ

01.08.2009 г.

01.08.2009 г.

01.08.2009 г.







21

Владислав Иванов Горанов

30.07.2009 г.

МФ

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







22

Ивайло Ангелов Московски

От вст. в длъжност

МТИТС

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.







23

Камен Вълков Кичев

От вст. в длъжност

МТИТС

05.08.2009 г.

05.08.2009 г.

03.08.2009 г.

01.10.2009 г., 01.04.2010 г., 31.05.2010 г.,

26.07.2010 г., 27.05.2011 г.






24

Първан Цветанов Русинов

От вст. в длъжност

МТИТС

13.08.2009 г.

13.08.2009 г.

13.08.2009 г.







25

Лазар Георгиев Каменов

От вст. в длъжност

МФВС

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.

30.07.2009 г.







26

Иван Веселинов Ценов

От вст. в длъжност

МФВС

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.

31.07.2009 г.







27

Валерий Венциславов Митрев

От вст. в длъжност

МЗ

07.08.2009 г.

07.08.2009 г.

07.08.2009 г.







28

Любомир Панайотов Гайдов

От вст. в длъжност

МЗ

10.08.2009 г.

10.08.2009 г.

10.08.2009 г.







29

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

От вст. в длъжност

МРРБ

04.08.2009 г.

04.08.2009 г.

11.08.2009 г.







30

Лиляна Павлова Николова

От вст. в длъжност

МРРБ

10.08.2009 г.

10.08.2009 г., 10.03.2011 г.

10.08.2009 г., 09.03.2011 г.

23.09.2011 г.




31

Георги Йорданов Прегьов

От вст. в длъжност

МРРБ

07.08.2009 г.

07.08.2009 г.

07.08.2009 г.







32

Иво Симеонов Маринов

От вст. в длъжност

МИЕТ

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.







33

Евгени Ангелов Ангелов

От вст. в длъжност

МИЕТ

06.08.2009 г.

06.08.2009 г.

06.08.2009 г.

15.04.2010 г.




34

Мая Крумова Христова

От вст. в длъжност

МИЕТ

18.08.2009 г.

18.08.2009 г.

18.08.2009 г.

30.09.2009 г.




35

Валентина Сандова Симеонова

От вст. в длъжност

МТСП

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.

03.08.2009 г.







36

Красимир Николаев Попов

От вст. в длъжност

МТСП

06.08.2009 г.




06.08.2009 г.







37

Христина Велчева Митрева

От вст. в длъжност

МТСП

12.08.2009 г.




12.08.2009 г.







38

Мила Василева Власковска

От вст. в длъжност

МЗ

05.10.2009 г.

05.10.2009 г.

05.10.2009 г.







39

Георги Георгиев Костов

От вст. в длъжност

МЗХ

26.10.2009 г.

26.10.2009 г.

26.10.2009 г.







40

Павлин Георгиев Димитров

От вст. в длъжност

МВР

22.10.2009 г.




22.10.2009 г.







41

Весела Борисова Господинова

От вст. в длъжност

МТИТС

08.01.2009 г.

08.01.2009 г.

24.04.2009 г.

08.01.2009 г.




42

Юджел Наим Атилла

От вст. в длъжност

МТИТС

29.01.2009 г.

08.01.2009 г.

29.01.2009г. 29.04.2009 г.

08.01.2009 г.




43

Даниела Владимирова Никифорова


От вст. в длъжност

МТИТС

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.




44

Красимира Радкова Мартинова

От вст. в длъжност

МТИТС

08.01.2009 г.

08.01.2009 г.

08.01.2009 г.

08.01.2009 г.




45

Александър Христов Филипов

От вст. в длъжност

Министерство на извънредните ситуации

31.12.2008г. 09.01.2009 г.

31.12.2008г. 09.01.2009 г.

05.01.2009г. 21.01.2009 г.

31.12.2008г. 09.01.2009 г.




46

Ангел Маринов Чакъров

От вст. в длъжност

Министерство на извънредните ситуации

31.12.2008г. 10.01.2009 г.

31.12.2008г. 10.01.2009 г.

06.01.2009г. 21.01.2009 г.

31.12.2008г. 10.01.2009 г.




47

Делян Славчев Пеевски

От вст. в длъжност

Министерство на извънредните ситуации

31.12.2008г. 10.01.2009 г.

31.12.2008г. 10.01.2009 г.

21.01.2009г.

31.12.2008г. 10.01.2009 г.




48

Явор Тодоров Милушев

От вст.в длъжност

МК

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.




49

Иван Данев Токаджиев

От вст.в длъжност

МК

07.01.2009 г.

07.01.2009 г., 31.03.2009 г.

31.03.2009г.

07.01.2009 г. 31.03.2009 г.




50

Надежда Григорова Захариева-Дамянова

От вст. в длъжност

МК

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.

07.01.2009 г.




51

Милен Георгиев Керемедчиев

От вст. в длъжност

МВнР

08.01.2009г..

08.01.2009г. 15.01.2009 г.

06.01.2009г. 08.01.2009 г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.




52

Любомир Недков Кючуков

От вст.в длъжност

МВнР

08.01.2009г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.




53

Радион Василев Попов


От вст. в длъжност

МВнР

08.01.2009г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.

08.01.2009г. 15.01.2009 г.



  1   2   3   4   5


База данных защищена авторским правом ©obuch.info 2016
отнасят до администрацията

    Начална страница