Европейски партньори



страница1/3
Дата06.01.2017
Размер470.31 Kb.
#12003
  1   2   3
Европейски партньори:

Държава

Институция / Интернет сайт / Еразъм код

Предмет

Бройки

месеци

Дого-вор

Срок

Контактно лице, УАСГ

Контактно лице,

приемащ университет




Срок на действие

на договора




Австрия

Technische Universitat (TU) Wien

A WIEN02

www.tu-wien.ac.at

Архитектура, градско и регионално планиране
Геодезия, картография
Хидроинженерство

Пътно инженерство


3 x 10

12 x 10

4 x 10
4 x 10


2009-2013


2010-2013

2011-2013

2011-2011


Проф. д-р арх. Веселина Троева, АФ, кат. Градоустройство

Доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ,

Кат. „Фотограметрия и картография”

Доц. д-р инж. Мария Маврова, ХТФ, зам.декан

Ст.ас. д-р инж. Андрей Тоцев, ФТС, кат. Геотехника


Petra Hirschler, Dipl.-Ing. Dr.techn.

email: hirschler@email.archlab.tuwien.ac.at

Prof. Wolfgang Wagner (ГФ)

Email: mbox@ipf.tuwein.ac.at
violet.derman@tuwien.ac.at

Prof. Thomas Macoun (ФТС, ХТФ)

Email: Thomas.macoun+230@tuwien.ac.at
Erasmus certificates-Mascha

Christine.mascha@tuwien.ac.at











Белгия

Katholieke hogeschool Sint Lieven, Ghent

B GENT16

www.kahosl.be

Строително инженерство

2 x 5

2008-2013


Доц. д-р инж. Здравко Бонев

СФ, кат. “Строителна механика”



Barbara Wauman

Email: Barbara.wauman@kahosl.be











Ghent University, Ghent

B GENT01

www.ugent.be

Картография, ГИС

Урбанизъм



2 x 5


3 х 3

2008-2012

2008-2013


Доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ

Кат. „Фотограметрия и картография”


Доц. д-р арх. Елена Димитрова, кат. Градоустройство, АФ.


Annie Braekman

Email: annie.braekman@ugent.be
Prof. Dirk Lauwers

Department of Civil Engineering



dirk.lauwers@ugent.be













Hogeschool Voor Wetenschar and Kunst

B BRUSSEL43

www.architectuur.sintlucas.wenk.be


Архитектура+ урбанизъм ( кампус Брюксел)

Архитектура ( кампус Гент)




3 x 10

2010-2012

Доц. д-р арх. Иван Данов, зам. декан, АФ

iedanov@gmx.de

Nele De Meyere
Email: international@architectuur.sintlucas.wenk.be












Великобритания

City University

UK LONDON083

www.city.ac.uk

Строително инженерство

1 x 9


2008-2013



Гл.ас. д-р инж. Добромир Динев – СФ, кат. “Строителна механика”

Гл.ас. д-р инж. Александър Таушанов

СФ, кат. “Строителна механика”


Email: ivan.hutchins.1@city.ac.uk











Герма-

ния

Technsche Universitat Dresden (TU)

D DRESDEN02

www.tu-dresden.de

Хидроинженерство

Строително инженерство



1 x 10


2 x 5

2010-2013



Доц. д-р инж. Мария Маврова, ХТФ, зам.декан

Доц. д-р инж. Фантина Рангелова, СФ, зам.декан

Доц. д-р инж. Здравко Бонев, СФ, кат.”Стр.Мех”,

доц. Борислав Белев –“МДПК”



Ms Dagmar Krause-international office

Email: dagmar.krause@mailbox.tu-dresden.de


Prof. Graeber

e-mail: peter-wolfgang.graeber@tu-dresden.de


Prof. Raimar. Scherer

Email: raimai.scherer@tu-dresden.de

Barbara Hahn



Baerbel.Hahn@mailbox.tu-dresden.de










HafenCity University Hamburg

D HAMBURG12

www.hcu-hamburg.de

Архитектура, градско планиране

Строително инженерство

Геодезия,картография


1 x 12


2009-2013



Проф. д-р арх. Веселина Троева, АФ

кат. “Градоустройство”


Доц. д-р инж. Фантина Рангелова, зам.декан, СФ

Заместник-декан


Доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ

кат. Картография и Фотограметрия



Ms Heike Dollt-incoming students

Email: heike.dollt@hcu-hamburg.de
Ekaterina Wittke

Christiane Brück



Christiane.brueck@hcu-hamburg.de











Technische Universität (TU) Berlin

D BERLIN02

www.tu-berlin.de

Архитектура/Строително инженерство

3 x 5


2008-2013



Доц. д-р арх. Боян Георгиев, АФ; кат. Сградостроителство
Доц. д-р инж. Фантина Рангелова, зам.декан, СФ

Prof. Rudolf Schafer (АФ, СФ)

Email: rudolf.schaefer@tu-berlin.de











Hochschule für Technik und Wirtschaft Dresden

D DRESDEN01

www.htw-dresden.de

Транспортно инженерство

1 x 5 UG


1 x 5 PG

2010-2013



Проф. д-р инж. Иван Трифонов,

ФТС, кат. “Пътища”



Prof. Joachim Schneider

Email: j.schneider@htw-dresden.de












Hochschule Karlsruhe für Technik und Wirtschaft

D KARLSRU05

www.hs-karlsruhe.de

Геодезия

2 x 5


2008-2013



Доц. д-р инж.Теменужка Бандрова, ГФ Кат. „Фотограметрия и картография”


Prof. Heinz Saler
Email: Heinz.saler@hs-karlsruhe.de










The Karlsruhe Institute of Technology

D KARLSRU01

www.kit.edu


Хидроинж.


1 x 10 Doctoral
3 x 5 PG

2010-2011

Доц. Мария Гиргинова –ХТФ, зам. декан

Ms Andrea Morlock-Scherm

Email: andrea.morlock-scherm@kit.edu


Ms Mia Tjandisaka

Email: mia.tjandisaka@kit.edu


BA-Dr. Ihringer

Email: ihringer@kit.edu












Fachhochschule für Technik Stuttgart

D STUTTGA05

www.fht-stuttgart.de

Архитектура

(Интериор)

Строително инженерство


3 x 5


2009-2010

2 x 5

2008-2013

2009-2013



Доц. д-р арх. Боян Георгиев, АФ

кат. “Сградостроителство”

Доц. д-р инж. Фантина Рангелова, СФ

Заместник-декан


Dr. Michael Geiger (АФ, СФ)

Email: Michael.geiger@hft-stuttgart.de

Susanne Widmann-Klein


email: susanne.widmann-klein@hft-stuttgart.de











Bauhaus-Universität Weimar

D WEIMAR01

www.uni-weimar.de



Строително инженерство

3 x 5

2010-2013


Доц. д-р инж. Здравко Бонев,

СФ, кат. “Строителна механика”



Ms. Birgit Bode

Email: birgit.bode@bauing.uni-weimar.de


Dr. Muriel Helbig

e-mail: muriel.helbig@uni-weimar.de


evelyn.beyer@uni-weimar.de














Technical University of Munich

D MUNCHEN02
www.tum.de


Архитектура и градско планиране

1 х 10

2011-2012

Доц. д-р арх .Иван Данов

, АФ


Yolande Hoogendoorn

Email: hoogendoorn@tum.de


BA-Sabine Viererbl

e-mail: viererbl@zv.tum.de

















Ruhr Universitat Bochum

D BOCHUM01

www.ruhr-uni-bochum.de


Строително инженерство

2 x 6

2011-2013

Доц. д-р инж. Здравко Бонев,

СФ, кат. “Строителна механика”



Prof. Dr.ing.Tom Schanz

Email: tom.schanz@rub.de



Doris.traas@ruhr-uni-bochum.de

International office-jutta Schmid














Гърция

Techhnologhiko Ekpaideftiko Idirma (T.E.I.) – Pirea, Greece

G EGALEO01

www.teipir.gr


Архитектура

Строително инженерство



2 x 5


2 x 5

2008-2013



Гл. ас. арх. Никола Миронски, АФ, катедра “Жилищни сгради”

Доц. д-р инж. Борислав Белев, СФ, кат. “МПДК”


Prof. George Metaxas


Email: gmeta@teipir.gr










University of Thessaly

G VOLOS01

www.uth.gr

Градско планиране

2 x 4


2010-2012



Проф. д-р арх. Веселина Троева, кат. Градоустройство, АФ

Ass. Prof. George Petrakos

Email: Petrakos@prd.uth.gr

Ms Penelope Palli

Office-e-mail: irep@uth.gr












National Technical University of Athens

G ATHINE02

www.ntua.gr

Архитектура

Геодезия


Строително инженерство

1 x 10


1 x 10

2 x 5

2009-2014


Гл ас. арх. Никола Миронски, АФ, катедра “Жилищни сгради”

Доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ , Кат. Фотограметрия и картография

Доц. Фантина Рангелова, зам. декан, СФ


Assoc.Prof. Maria Doufexopoulou (АФ), Email: mairiedf@central.ntua.gr

Prof. I. Vayas , ( АФ) Email: vastahl@central.ntua.gr

Assoc. Prof. E. Efesiou (ГФ), Email: irenefe@central.ntua.gr











Дания

VIA University College, Horsens
K HORSENS03
www.viauc.dk


Архитектура

Строително инженерство




1 X 5

1 X 5


2008-2013

Доц. д-р арх. Иван Данов, АФ, зам. декан

iedanov@gmx.de
Доц. д-р инж. Борислав Белев, СФ, кат. МДПК


Jan Uwe Wolff


Email: JUW@viauc.dk










Engineering College of Aarhus,

DK ARHUS08

www.iha.dk

Строително инженерство

2 X 5

2008-2013

Доц. д-р инж.Борислав Белев, СФ

кат. “МПДК”



Mr. Jorgen Bundgard Nielsen
Email: jbn@iha.dk










Ирлан-

дия

University Collеge Dublin

IRL DUBLIN02

www.ucd.ie

Градско планиране

2 X 5

2010-2012

Проф. д-р арх. Веселина Троева, АФ

А кат. “Градоустройство”



Ms. Catherine Convery
Email: Catherine.m.convery@ucd.ie











Испа-ния

Universidad Alfonso X El Sabio, Madrid

E MADRID17

www.uax.es

Архитектура

1 X 10


2008-2012

доц. д-р арх. Иван Данов, АФ

iedanov@gmx.de

Ms Iris Trebol

Email: inter@uax.es
Isabel Cardenas

e-mail: cardenas@uax.es













Universidad Politécnica de Madrid

E MADRID05

www.upm.es


Геодезия, картография, дистанционно отчитане

Строително инженерство

Архитектура

2 х 6


2 x 6

2 x 6

2010-2013


доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ , Кат. Фотограметрия и картография

Доц. д-р инж. Борислав Белев, СФ


доц. д-р арх. Иван Данов, АФ, зам. декан



iedanov@gmx.de

Prof. Rosa Benavente

Email:director.prog.eu@upm.es


Prof. Marinela Garcia-Dean for international affairs

e-mail: v.internacionales@fi.upm.es


Paloma Vivas-international office

e-mail: international-office@fi.upm.es


Victoria Guijo- staff mobility












Universidad de Girona

E GIRONA02

www.udg.edu

Архитектура

2 x 5

2008-2013



доц. д-р арх. Иван Данов, АФ, зам. Декан

iedanov@gmx.de

Ms. Elisabeth Moya

Email: Elisabeth.moya@udg.edu


Nadeia Balsalobre

Nadeia.balsalobre@udg.edu












Universidad CEU-Cardenal Herrera

E VALENCI08

www.uch.ceu.es

Архитектура

2 X 9


2010-2013

доц. д-р арх. Иван Данов, зам.декан, АФ

iedanov@gmx.de

Ms Pia Mahmoudi

Email: incoming@uch.ceu.es

Merche Gimeno-outgoing students and staff mobility

infoint@uch.ceu.es














University Politechnica Valencia
E VALENCI02

www.upv.es


Геодезия

3 х 10

2009-2013

Доц. д-р инж. Теменужка Бандрова, ГФ , Кат. Фотограметрия и картография


Roberto Miramon-erasmus officer-intergeo@upvnet.upv.es

international office-Inma Etelles

Juan Rubio-vicerector international

e-mail: vria@upvnet.upv.es















Universidad de Granada

E GRANADA01

www.ugr.es


Строително инженерство

Архитектура и градско планиране



2 x 10

2x 10





Доц. Бонев

zbp_fce@uacg.bg

проф. Вълков



bvest_far@uacg.bg



Maria Montalvo

Email: subreaat@ugr.es













Каталог: UACEG site -> proj
UACEG site -> Определението за карта1 Станислав Василев
UACEG site -> Determination of ecological flow after the intake for the small-scale hydropower plant "manastirska"
UACEG site -> Годишник на университета по архитектура, строителство и геодезия – софия 2002-2004 annuaire de l’universite d’architecture, de genie civil et de geodesie – sofia
UACEG site -> Задача по пиис на Иван Петров Иванов студент от специалност ссс, I курс, 10 група, ф. №11222
UACEG site -> Рубрика Повишаване на изискванията за безопасност на водните системи и екипировка
proj -> Програма "еразъм" Архитектурен факултет


Сподели с приятели:
  1   2   3




©obuch.info 2022
отнасят до администрацията

    Начална страница