Виктория Радева (шахмат) СП момичета 8-18 г. сребро
Денис Андреев, Исус Маринов, Боян Иванов, Теодор Великов (акробатика, четворка) ЕП юноши старша сребро
Христина Пенева (батут) СП момичета 11-12 г. бронз
Петко Станков и Мариян Михалев (батут, синхрон) СП момчета 11-12 г. бронз

Други постижения
Алберт Попов (ски алпийски) - носител на Купа „Пинокио”, многократен медалист от състезания на FIS.
Любослав Бурнев (фехтовка) – носител на ЕК на сабя за кадети
Дейзи Иса (лека атлетика) – национална рекордьорка за девойки старша в скока на дължина с постижение №1 в света до 16 г. от 6,30 м.
Галина Николова (лека атлетика) – две 4-и места, придружени с рекорди на 100 и на 200 м от СП за младша възраст.
Добромира Данаилова (стрелба с лък) – бронзова медалистка от Европейската младежка купа.
Борислава Христова (баскетбол) – избрана за MVP, най-добър реализатор и в идеалната петица на европейското по баскетбол за кадетки, дивизия Б в Румъния.
Катрин Маноилова (шорттрек) – победителка в крайното класиране в категория С на три турнира от веригата „Данубия къп”.
Елизабет Оморегие (хандбал) – бронз от Балканиада, носителка на 3 индивидуални приза
Бранимир Балчев (хандбал) – сребърен медалист от Балканиада и голмайстор на турнира
Бетина Кисьова (карате) - спечелила пълен комплект медали от Световната Кохай купа за деца и юноши
Йовко Тихов (културизъм) – световен, европейски и балкански шампион за младежи
Виктория Хинковска (ветроходство) – медалистка от множество регати у нас и в чужбина
Георгия Кадоглу (плуване) – медалистка от множество първенства и турнири в България и в чужбина
Петър Божилов (плуване) – медалист от множество турнири у нас и в чужбина
Антъни Иванов (плуване) – рекордьор на България в различни дисциплини при подрастващите, медалист от ДП и международни турнири
Моника Романова (спортна гимнастика) – шампионка на България при момичетата старша, многократна медалистка от международни турнири у нас и в чужбина
Петър Ненков (волейбол) – лидер в индивидуалната класация при блокировачите на ЕП за юноши, трети в същата класация на СП в Аржентина, където тимът ни завършва шести.
Георги Сеганов (волейбол) – трети в индивидуалната класация при разпределителите на СП за юноши в Аржентина, където България завърши на 6-о място.
Иво Драмов (волейбол) – трети в индивидуалната класация при защитниците на СП за юноши в Аржентина, където България завърши на 6-о място.
Джулия Терзийска (тенис) – шампионка през зимата в три възрастови групи (16, 18 г. и жени), първа на ДП за 16 г. през лятото, както и на Девин Мастърс, участничка в много международни турнири.
Александър Везенков (баскетбол) – Топ реализатор на ЕП за кадети (до 16 г.), пробил в мъжкия състав на Арис (Гър).
Павлин Иванов (баскетбол) – MVP на ЕП, дивизия Б за юноши (до 18 г.), на което България спечели първото място. Капитан на отбора, станал втори на СП на 3х3 в Римини, участник в юношеския Мач на звездите в Европа, пробил в мъжкия тим на Бенетон (Ит), с който дебютира в турнира Еврокъп.
Каталог: files -> stats
files -> Прогностични възможности на тестовете, използвани за подбор на млади футболисти
files -> Правила за реда за ползване, стопаниване и управление на стадион "христо ботев" благоевград глава първа общи положения
stats -> Ето как гласуваха спортните журналисти александър Вангелов
stats -> Класиране най-добър млад спортист на България за 2012 г
stats -> Год. – Двама селекционери
stats -> Славия Левски 0: 2 Голмайстори: 0: 1 Никола Яначков (47), 0: 2 Тодор Чаворски (73) Славия