Приложение 4.1. към проекто-договор
Приложение І
|
М А Р Ш Р У Т Н О Р А З П И С А Н И Е
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| -
Маршрут № 1: Редовна смяна – превозът се извършва с един голям автобус (54 места) в рамките на работните дни сутрин и вечер
-
МАРШРУТ № 1
транспорт от гр. Враца до завод с.Бели Извор и от завод с.Бели Извор до гр.Враца
|
сутрин и вечер
|
Разстояние от предходната точка в км.
|
Начална точка: Гараж превозвач
|
|
|
1. Спирка Червен Площад
|
7:10
|
|
2. Спирка Болница
|
7:15
|
|
3. Спирка Младост бензиностанция
|
7:18
|
|
4. Спирка Младост блок 11
|
7:20
|
|
5. Спирка Митница
|
7:25
|
|
6. Спирка площад Руски
|
7:30
|
|
7. Завод Бели Извор
|
7:45
|
|
8. Гараж превозвач
|
8:10
16:20
|
|
9. Завод Бели Извор
|
17:00
|
|
10. Спирка площад Руски
|
17:15
|
|
11. Спирка Митница
|
17:20
|
|
12. Спирка Младост блок 11
|
17:25
|
|
13. Спирка Младост бензиностанция
|
17:27
|
|
14. Спирка Болницата
|
17:30
|
|
15. Спирка Червен площад
|
17:35
|
|
Крайна точка: Гараж превозвач
|
|
|
|
ОБЩО
|
|
2. Маршрут № 2: Редовна смяна – превозът се извършва с един голям автобус (54 места) в рамките на работните дни сутрин и вечер
-
МАРШРУТ № 2
транспорт от гр. Враца до завод с.Бели Извор и от завод с.Бели Извор до гр.Враца
|
сутрин и вечер
|
Разстояние от предходната точка в км.
|
Начална точка: Гараж превозвач
|
|
|
1. Спирка ж.к. Дъбника бл.26
|
7:15
|
|
2. Спирка ж.к. Дъбника бл.18
|
7:17
|
|
3. Спирка ж.к. Дъбника – поща
|
7:20
|
|
4. Спирка ж.к. Сениче
|
7:22
|
|
5. Спирка площад Руски
|
7:30
|
|
6. Завод Бели Извор
|
7:45
|
|
7. Гараж превозвач
|
8:10
16:20
|
|
8. Завод Бели Извор
|
17:00
|
|
9. Спирка площад Руски
|
17:15
|
|
10 Спирка ж.к. Сениче
|
17:22
|
|
11. Спирка ж.к. Дъбника – поща
|
17:24
|
|
12. Спирка ж.к. Дъбника бл.18
|
17:27
|
|
13. Спирка ж.к. Дъбника бл.26
|
17:30
|
|
Крайна точка: Гараж превозвач
|
|
|
|
ОБЩО
|
|
3. Маршрут № 3: Смени – превозът се извършва с един малък автобус (20 места) ежедневно сутрин, следобяд и вечер (3 пъти дневно).
-
МАРШРУТ № 3
транспорт от гр. Враца до завод с.Бели Извор и от завод с.Бели Извор до гр.Враца
|
сутрин
|
след обяд
|
вечер
|
Разстояние от предходната точка в км
|
Начална точка: Гараж превозвач
|
|
|
|
|
1. Спирка ж.к. Дъбника бл.26
|
5:00
|
13:00
|
21:00
|
|
2. Спирка ж.к. Дъбника бл.18
|
5:02
|
13:02
|
21:02
|
|
3. Спирка ж.к. Дъбника – поща
|
5:05
|
13:05
|
21:05
|
|
4. Спирка ж.к. Сениче
|
5:07
|
13:07
|
21:07
|
|
5. Спирка Митница
|
5:15
|
13:15
|
21:15
|
|
6. Спирка Младост блок 11
|
5:20
|
13:20
|
21:20
|
|
7. Спирка Младост бензиностанция
|
5:22
|
13:22
|
21:22
|
|
8. Спирка Болницата
|
5:25
|
13:25
|
21:25
|
|
9. Спирка Червен площад
|
5:27
|
13:27
|
21:27
|
|
10. Спирка площад Руски
|
5:30
|
13:30
|
21:30
|
|
11. Завод Бели Извор
|
5:45
6:30
|
13:45
14:30
|
21:45
22:30
|
|
12. Спирка площад Руски
|
6:45
|
14:45
|
22:45
|
|
13. Спирка Червен площад
|
6:48
|
14:48
|
22:48
|
|
14. Спирка Болницата
|
6:50
|
14:50
|
22:50
|
|
15. Спирка Младост бензиностанция
|
6:53
|
14:53
|
22:53
|
|
16. Спирка Младост блок 11
|
6:55
|
14:55
|
22:55
|
|
17. Спирка Митница
|
7:00
|
15:00
|
23:00
|
|
19. Спирка ж.к. Сениче
|
7:08
|
15:08
|
23:08
|
|
20. Спирка ж.к. Дъбника – поща
|
7:10
|
15:10
|
23:10
|
|
21. Спирка ж.к. Дъбника бл.18
|
7:12
|
15:12
|
23:12
|
|
22. Спирка ж.к. Дъбника бл.26
|
7:15
|
15:15
|
23:15
|
|
Крайна точка: Гараж превозвач
|
|
|
|
|
|
|
|
ОБЩО
|
|
4. Маршрут № 4: Редовна смяна – превозът се извършва с един малък автобус (20 места) в рамките на работните дни сутрин и вечер
-
МАРШРУТ № 4
транспорт от гр. Криводол до завод с.Бели Извор и от завод с.Бели Извор до гр.Криводол
|
сутрин и вечер
|
Разстояние от предходната точка в км
|
Начална точка: Гараж превозвач (ж.п. гара Криводол)
|
7:20
|
|
1. Спирка Болница
|
7:25
|
|
2. Спирка Власатица
|
7:40
|
|
3. Завод Бели Извор
|
7:45
|
|
4. Гараж превозвач (ж.п. гара Криводол)
|
16:20
|
|
5. Завод Бели Извор
|
17:00
|
|
6. Спирка Власатица
|
17:05
|
|
7. Спирка Болницата
|
17:25
|
|
Крайна точка: Гараж превозвач (ж.п. гара Криводол)
|
17:30
|
|
|
ОБЩО
|
|
5. Маршрут № 5: Смени – превозът се извършва с един малък автобус (20 места) ежедневно сутрин, следобяд и вечер (3 пъти дневно)
-
МАРШРУТ № 5
транспорт от гр. Криводол до завод с.Бели Извор и от завод с.Бели Извор до гр.Криводол
|
сутрин
|
след обяд
|
вечер
|
Разстояние от предходната точка в км.
|
Начална точка: Гараж превозвач (ж.п. гара Криводол)
|
5:15
|
13:15
|
21:15
|
|
1. Спирка Болница
|
5:20
|
13:20
|
21:20
|
|
2. Спирка Власатица
|
5:35
|
13:35
|
21:35
|
|
3. Завод Бели Извор
|
5:45
6:30
|
13:45
14:30
|
21:45
22:30
|
|
4. Спирка Власатица
|
6:35
|
14:35
|
22:35
|
|
5. Спирка Болницата
|
6:55
|
14:55
|
22:55
|
|
Крайна точка: Гараж превозвач (ж.п. гара Криводол)
|
7:00
|
15:00
|
23:00
|
|
|
|
|
ОБЩО
|
|
БЕНЕФИЦИЕНТ: ....................................... ИЗПЪЛНИТЕЛ:..............................
Тодор Костов
Изп.Директор
Инвестира във вашето бъдеще!
Настоящият документ е изготвен с финансовата помощ на Европейския социален фонд. Холсим (България) АД носи цялата отговорност за съдържанието на настоящия документ, и при никакви обстоятелства не може да се приеме като официална позиция на Европейския съюз или Агенция по заетостта.
Сподели с приятели: |