Столична община д о к у м е н т а ц и я



страница1/9
Дата13.09.2016
Размер0.69 Mb.
#9123
  1   2   3   4   5   6   7   8   9









СТОЛИЧНА ОБЩИНА






Д О К У М Е Н Т А Ц И Я


ЗА УЧАСТИЕ В ОТКРИТА ПРОЦЕДУРА ЗА Възлагане на обществена поръчка с предмет:

„Организиране на информационни събития на територията на София град и София област и разработване и разпространение на печатни информационни и рекламни материали и публикации“ по Проект 0088-ОСЯ-3.3. „Изграждане и функциониране на Областен информационен център София-град и София-област за популяризиране на Кохезионната политика в България“, Договор за безвъзмездна финансова помощ: BG161PO002-3.3.02-00027-C0001, който се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Техническа помощ“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие.


2014г.

i. Общи условия

  1. Възложител


Възложител на настоящата поръчка е Кметът на Столична Община.

Възложителят взема решение за откриване на процедура за възлагане на обществена поръчка, с което одобрява обявлението за обществена поръчка и документацията за участие в процедурата. Процедурата се открива на основание чл.16, ал.8 от ЗОП, във връзка с чл.14, ал.1, т.2 от ЗОП.



Описание на предмета на поръчката: Настоящата поръчка предвижда дейности, свързани с организиране на информационни събития на територията на София град и София област за популяризиране на Кохезионната политика на Европейския съюз в България, под формата на информационни срещи - семинари и лекции - беседи и други приложими за целта мероприятия, и изработването и доставката на информационни брошури и рекламни материали и публикации.

    Изпълнителят трябва да изпълни следните дейности:

  1. Организиране провеждането на 22 броя информационни събития на територията на София-град:




    1. Десет (10) информационни събития за представяне на новите оперативни програми, открити процедури, оптимизиране работата на бенефициентите с УО и т.н. при следните условия:

1.1.1 Населено място за провеждане на информационните събития: Предвидените събития ще се провеждат на територията на София-град, по график, определен от Възложителя.

1.1.2 Период за провеждане на събитията: до 31.05.2015 г.

1.1.3 Цел на провежданите информационни събития: Повишаване на нивото на информираност на заинтересованите лица и групи за Кохезионната политика на Европейския съюз, ролята и приноса на Общността в България, условията за кандидатстване, процедурите и финансирането по Оперативните програми и др.

1.1.4 Форма на провеждане: Информационен ден.

1.1.5 Посетители (външни): минимум 50 човека на събитие.

1.1.6 Продължителност на информационното събитие: минимум 1 час и 30 минути.

1.1.7 Избор и резервация на подходяща зала: Капацитетът на залата да бъде за минимум 50 души, театрално или П-образно подреждане с президиум. Залата следва да се намира в центъра на съответният район, за да се осигури лесен достъп за участниците, както и да е пригодена за достъп на хора с увреждания.

1.1.8 Осигуряване на презентационна и озвучителна техника и работни средства за презентиране: мултимедиен проектор, екран, лаптоп, свързан с мултимедийния проектор; озвучителна система; дискусионен микрофон със стойка разположен на президиума; подвижен безжичен (радио) микрофон; флип чарт с маркери, включително осигуряване на монтаж и поддръжка на техниката; табели за делови президиум.

1.1.9 Организиране и осигуряване на кафе-паузи: 1 брой за събитие.

Включва зареждане на залата с минерална вода, осигуряване на топли напитки (кафе, чай), дребни соленки и сладки. В цената на кафе-паузата се включва и доставка на място, аранжиране на масата и сервиране.

1.1.10 Осигуряване участието на представител по време на провеждането на събитието: Изпълнителят следва да осигури минимум 1 свой представител по време на провеждането на събитието.


    1. Седем (7) конференции/форуми/семинари/кръгли маси с широк кръг заинтересовани участници от двете области по различни тематични програми за различен тип целева група: прилагане на европейско законодателство от бенефициенти при разработване и управление на проекти; добри практики и поуки от програмен период 2007-2013 г. и прилагането им/преодоляването им през програмен период 2014-2020 г.; електронно кандидатстване и електронно управление и др., при следните условия:

1.2.1 Населено място за провеждане на информационните събития: Предвидените събития ще се провеждат на територията на София-град, по график, определен от Възложителя.

1.2.2 Период за провеждане на събитията: до 31.05.2015 г.

1.2.3 Цел на провежданите информационни събития: Повишаване на нивото на информираност на заинтересованите лица и групи за Кохезионната политика на Европейския съюз, ролята и приноса на Общността в България, условията за кандидатстване, процедурите и финансирането по Оперативните програми и др.

1.2.4 Форма на провеждане: конференции/форуми/семинари/кръгли маси.

1.2.5 Посетители (външни): минимум 120 човека на събитие.

1.2.6 Продължителност на информационното събитие: между 2 - 4 часа.

1.2.7 Избор и резервация на подходяща зала: Капацитетът на залата да бъде за минимум 120 души, театрално или П-образно подреждане с президиум. Залата следва да се намира в центъра на гр. София, за да се осигури лесен достъп за участниците, както и да е пригодена за достъп на хора с увреждания.

1.2.8 Осигуряване на презентационна и озвучителна техника и работни средства за презентиране: мултимедиен проектор, екран, лаптоп, свързан с мултимедийния проектор; озвучителна система; дискусионен микрофон със стойка разположен на президиума; подвижен безжичен (радио) микрофон; флип чарт с маркери, включително осигуряване на монтаж и поддръжка на техниката; табели за делови президиум.

1.2.9 Организиране и осигуряване на кафе-паузи: 1 брой за събитие.

Включва зареждане на залата с минерална вода, осигуряване на топли напитки (кафе, чай), дребни соленки и сладки. В цената на кафе-паузата се включва и доставка на място, аранжиране на масата и сервиране.

1.2.10 Осигуряване участието на представител по време на провеждането на събитието: Изпълнителят следва да осигури минимум 1 свой представител по време на провеждането на събитието.

1.2.11 Участие на лектори - на конференциите/форуми/семинари/кръгли маси ще бъде канен един лектор – експерт в съответната тематична област.

Подборът на лекторите ще се извършва от екипа на ОИЦ, след съгласуване със ЦИКО, съобразно специфичните особености на тематиката на събитието и не влиза като ангажимент на Изпълнителя.

Забележка!!! Хонорарът на лекторите е включен в бюджета на настоящата обществена поръчка и не може да бъде по-малко от 100 лв. за събитие.
1.3 Пет (5) интерактивни събития - целта е по интерактивен начин да бъдат представени приоритетни области на Кохезионната политика на ЕС в България. Целевите групи за интерактивните събития ще бъдат: деца, ученици, младежи, студенти, безработни, представители на арт кръжоци, преподаватели, академични среди и др., при следните условия:

1.3.1 Фотоконкурс на тема „Европейски проекти за красива България“

Целта на конкурса ще бъде хората да покажат чрез своя обектив както градската среда, така и природни, културни и исторически обекти и съпътстващи събития, които са възстановени, изградени и проведени с европейски средства. Различният поглед върху заобикалящата ни среда ще помогне за преоткриването на тези обекти, история, бит и култура. По този начин не само ще се популяризират кътчета от София и София област, но ще се реализират и идеите, залегнали в основата на Европейския съюз. Ще се покажат успехите на бенефициенти, които не само са успели да защитят проектите си, но и да ги реализират. За участие в инициативата ще бъдат поканени ученици, студенти, любители фотографи и др. от всички райони на столицата и общините от София област.

Най-добрите три фотографии ще бъдат отличени с награди от екипа на ОИЦ – София. Участникът отличен с първа награда ще получи професионален фотоапарат. Втора и трета награда ще бъдат рекламните материали на ОИЦ – София. Наградите ще бъдат връчени на официална церемония.

Ще бъде организирана фотоизложба на 30 фотографии озаглавена „Европейски проекти за красива България“. Фотографиите ще бъдат поставени в рамки, с картонено паспарту с оптимално подбрана цветова гама с различни по вид и текстура повърхности. Фотографиите ще бъдат изложени в подходяща изложбена зала. По време на финалното събитие ще бъде подчертана ролята на Европейските структурни и инвестиционни фондове за подобряването на облика на градовете.

Продължителност на събитието: 1 месец.
За организирането на изложбата е необходимо да се предвидят средства за:


  • Рамки – 30 бр.:

Размери: широчина на профила – 20 мм., дебелина на профила – 13 мм., височина на рамката – 50 см., широчина на рамката – 70 см.; материал – имитация на дърво със златен кант от вътрешната страна; окачване на рамките с въже, антирефлексно стъкло, с гръб;


  • Паспарту – 30 бр., материал: картон с бяла основа.

  • Наем за изложбена зала за 5 дни;

  • Кетеринг – минерална вода, чай, кафе, дребни сладки и соленки за 40 човека;

  • Награден фонд за първа награда – професионален фотоапарат;


1.3.2 Организиране на открит урок за представяне на многоезичен уебсайт, изработен от Генерална дирекция „Околна среда“ на Европейската комисия, в рамките на кампания „Generation Awake“

„Generation Awake“ е кампания за повишаване на осведомеността относно ефективното използване на ресурсите. Насочена е към широката общественост, като показва какво можем да направим в ежедневния си живот, за да намалим отпадъците и да използваме по-разумно природните ресурси, като вода, енергия, дървесина и метали. Кампанията се организира от Генерална дирекция „Околна среда“ на Европейската комисия с цел да се насърчи изграждането на енергийно ефективна Европа със „зелена“ (или „рециклираща“) икономика. Инициативата призовава хората да се замислят за своите потребителски навици и последиците от тях върху околната среда, природните ресурси, качеството на живот, здравето и благополучието. Целевата аудитория са хората на възраст от 16 до 40 години, като специален фокус се поставя върху младите хора и семействата с малки деца. Кампанията използва социалните медии, за да призове гражданите да предприемат действия и да пестят природните ресурси.

Инициативата на ОИЦ – София цели по интерактивен начин да представи пред целевите аудитории приоритети на Кохезионната политика за съхраняване и опазване на околната среда и насърчаване на ресурсната ефективност в Европа. Идеите и целите на кампанията напълно съвпадат с приоритетите на ЕС в областта на ефективното използване на природните ресурси и опазването на околната среда. Пред ученици от горен курс и учители, ще бъде представен разработения интерактивен уебсайт и виртуалния видеоклип. Откритият урок ще се проведе в компютърна зала/ или интерактивен кабинет в 20 училища. Продължителността на един урок ще бъде два учебни часа. Ще бъдат използвани различни методи: демонстрация, игра, мозъчна атака, работа в групи, решаване на казуси, дискусия и др.

Продължителност на събитието: 1 седмица.

За провеждане на инициативата е необходимо да се осигурят лаптоп – 1 бр. и мултимедия – 1 бр.
1.3.3 Организиране на посещение с открит урок на тема „Живото богатство на Европа“

Организирано посещение в района на Природен парк „Витоша“. Целта на инициативата е учениците да осъзнаят същността и важността на биологичното разнообразие и ролята му за човека и природата. Продължителността на открития урок ще бъде 3-4 учебни часа. Ще бъдат използвани методите: проучване, асоциативна игра, дискусия, игра на открито, практическо упражнение.

Продължителност на събитието: 4 часа.
За провеждането на открития урок е необходимо да се предвидят средства за:


  • Осигуряване на транспорт от гр. София до района на Природен парк „Витоша“ за 50 човека;

  • Кетеринг – сандвичи и минерална вода – 50 бр.;

  • Магнитен флипчарт – 1 бр.;

Размери на таблото – 70 см./100 см; гладка повърхност на таблата; възможност за писане с перманентни маркери; две регулируеми рамена - възможност за регулиране във височина; поставка за маркери;

  • Листа за флипчарт изработени от офсет хартия със стандартна перфорация, размер 70 см./100 см. (20 листа) – 1 бр.;

  • Гъба за почистване на дъска при писане с перманентни маркери – 1 бр.;

  • Комплект от 4 цвята перманентни маркери – 2 бр.;

  • Комплект от 12 цвята водоустойчиви восъчни пастели – 25 бр.;

  • Гланцов блок А5 (микс от 10 листа) – 50 бр.;

  • Сухо лепило – 10 бр.;

  • Блок № 4 за рисуване – 25 бр.;

  • Детска ножица – 25 бр.


1.3.4 Организиране на учебно ателие за производство на мартеници и кукли за 9 май

По случай първи март екипът на ОИЦ – София ще организира работилници за изработване на мартеници. Учебното ателие ще се проведе в периода от 9 до 27 февруари 2015 г. (три седмици), като в инициативата ще се включат ученици от различни училища. Готовите мартеници ще бъдат дарени на деца сираци, семейства в неравностойно положение и др.

За Деня на Европа - 9 май ще се организира ателие за изработване на дървени кукли, облечени в умалени модели на национални костюми на държави-членки на ЕС. В рамките на една седмица (по различно време, и с различна продължителност) ученици от горните класове на Националната гимназия за приложни изкуства „Св. Лука“, други училища с подходящ профил и студенти от Художествената академия ще изработват своите кукли. Изработването им ще става в самите училища и в ателиета на Художествената академия. След приключване на работата сувенирите ще бъдат изложени в ОИЦ-София или на подходящо място в Представителството на Европейската комисия в България.

За организирането на учебните ателиета е необходимо да се предвидят средства за:



  • Материали за мартеници:

  • Светло кафяви дървени главички (с различни рисунки и размери) – 130 бр.;

  • Микс от цветни дървени топчета и елипси (с различни размери) – 400 бр.;

  • Рисувани маниста от стъкло (с различни рисунки и размери) – 250 бр.;

  • Пресукана прежда навита на кълбо - шнур за мартеници (различни видове) – 35 бр.;

  • Бяла прежда - кълбо, 100% акрил – 1 бр.;

  • Червена прежда - кълбо, 100% акрил – 1 бр.;

  • Червена вълна лента – 5 бр.;

  • Бяла вълна лента – 5 бр.

  • Материали за куклите:

  • Филц различни цветове с размер: А4, дебелина: 2 мм. – 100 бр.;

  • Плат на точки в различни цветове – 3 м.;

  • Микс от копчета с различни размери и цветове – 5 опаковки;

  • Мулине в различни цветове – 10 бр.;

  • Карфици с цветни глави – 200 бр.;

  • Метър – 20 бр.;

  • Велкро – 75 м.;

  • Кутия за шивашки принадлежности – 1 бр.;

  • Игленик – 10 бр.;

  • Комплект игли – 4 бр.;

  • Полиестерни конци различни цветове – 15 бр.;

  • Детски текстилни апликации – 40 бр.;

  • Обикновена креда – 2 кутии;

  • Ширит различни цветове – 10 бр.;

  • Органза различни цветове с размер: 35 см. х 1 м. – 10 бр.;

  • Вата с размер: 1 м. х 1,6 м. – 40 бр.;

  • Силиконов пух – 5 кг.

  • Палитра за бои – 10 бр.;

  • Комплект четки тампонни – 15 бр.;

  • Четка за рисуване с дървена дръжка – 50 бр.;

  • Комплект текстилна боя в различни цветове устойчива на температурна обработка и пране – 6 бр.;

  • Подвижни пластмасови очи с размер от 8 мм. до 20 мм. – 100 бр.;

  • Памучен плат, еластичен памук с акрил, различни цветове – 7 м.;

  • Кадастрон – 100 бр.

  • Кетеринг: минерална вода, бонбони, бисквити (за двете учебни ателиета) – за 200 човека.


1.3.5 Представяне на добри практика по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ (ОПРЧР) 2007-2013 г.

Ще бъдат представени три добри практики по ОПРЧР. Събитието ще се реализира на територията на избрани обекти, след съгласуване с Агенция по заетостта и Управляващия орган на Оперативната програма. Два от обектите ще бъдат на територията на Столична община, а третият в община от Софийска област. Предвиждаме да бъде избран обект, финансиран по Приоритетна ос 1. „Насърчаване на икономическата активност и развитие на пазар на труда, насърчаващ включването“, схема за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ „Насърчаване стартирането на проекти за развиване на самостоятелна стопанска дейност - Компонент ІІ“. Другите два обекта ще представят добри практики по други схеми на Програмата.

Чрез споделяне на опит участниците във всяка срещата (потенциални бенефициенти по ОПРЧР 2014-2020 г.) ще имат възможност да се запознаят на място с опита, който предишни бенефициенти имат при управлението на проекти по Програмата. Участниците ще могат да задават своите въпроси към домакините.

Целеви групи на инициативата са неактивни лица, безработни, хора в неравностойно положение, граждански организации, студенти - социална педагогика, психология и т.н. За всеки обект ще бъдат организирани три отделни групи, като всяка група ще бъде до максимум 20 човека.

За организиране на посещенията е необходимо да се предвидят средства за:


  • Наем на зала – 2 бр.;

  • Осигуряване на транспорт до обектите:

  • Осигуряване на транспорт за група до 20 човека на територията на Столична община – 2 посещения;

  • Осигуряване на транспорт за група до 20 човека до обект в община от Софийска област – до 100 км. в едната посока – 1 посещение;

  • Минерална вода – 60 бр.




  1. Организиране провеждането на 22 броя информационни събития на територията на София област, при следните условия:

    1. Населено място за провеждане на информационните събития: в 22-те общини в София област.

Предвидените събития ще се провеждат на територията на 22-те общини в София област, по график, определен от Възложителя.

    1. Разпределение на информационните събития: Предвижда се провеждането на 22 броя информационни събития – по 1 събитие във всяка от 22-те общини на територията на София област.

    2. График за провеждане на събитията: до 31.05.2015г.

    3. Цел на провежданите информационни събития: Повишаване на нивото на информираност на заинтересованите лица и групи за Кохезионната политика на Европейския съюз, ролята и приноса на Общността в България, условията за кандидатстване, процедурите и финансирането по Оперативните програми и др.

    4. Форма на провеждане: Информационен ден, кръгла маса, лекции и други.

    5. Посетители /външни/: минимум 50 човека на събитие.

    6. Продължителност на информационното събитие: минимум 1 час и 30 минути.

    7. Избор и резервация на подходяща зала: Капацитетът на залата да бъде за минимум 50 души, театрално или П-образно подреждане с президиум. Залата следва да е пригодена за достъп на хора с увреждания.

    8. Осигуряване на презентационна и озвучителна техника и работни средства за презентиране: мултимедиен проектор, екран, лаптоп, свързан с мултимедийния проектор; озвучителна система; дискусионен микрофон със стойка разположен на президиума; подвижен безжичен (радио) микрофон; флип чарт с маркери, включително осигуряване на монтаж и поддръжка на техниката.

2.10 Организиране и осигуряване на кафе-паузи: 1 брой за събитие.

Включва зареждане на залата с минерална вода, осигуряване на топли напитки (кафе, чай), дребни соленки и сладки. В цената на кафе-паузата се включва и доставка на място, аранжиране на масата и сервиране.

2.11 Осигуряване участието на представител по време на провеждането на събитието: Изпълнителят следва да осигури минимум 1 свой представител по време на провеждането на събитието.


  1. Изработване на печатни информационни и рекламни материали

Изпълнителят трябва да извърши: изработване (проектиране), предпечатна подготовка, отпечатване, довършителни операции - рязане, подшиване, сгъване, биговане, и др., доставка на печатни информационни материали и изработване и доставяне на рекламни материали, публикации за нуждите на Областен информационен център София-град и София-област за популяризиране на Кохезионната политика в България, както следва:
3.1 Брошура – 3 000 бр.:

Размер/ формат: А5, сгъната двустранно;

Обем: тяло – 20 страници, корица – 4 страници;

Хартия: За корицата – 150 гр./м2 двустранно хром-мат, за тялото 130 гр./м2 двустранно хром-мат;

Цветност: 4+4 /двустранни/;

Печат: офсет;



Забележка!!! Изпълнителят следва да включи в ценовото си предложение всички необходими довършителни операции до получаването на напълно завършен продукт - рязане, подшиване, сгъване, биговане, и др.

Срок за изпълнение: 15 календарни дни.

Начална страница и гръб: при пълно придържане към дизайна, указан в „Концепция за брандинг и визия на 28 информационни центъра за популяризиране на Кохезионната политика на ЕС в България“ (Централен координационен и информационен офис и 27-те областни информационни центъра), публикувана на обособената директория на ОПТП на Единния информационен портал за обща информация за управлението на СКФ на ЕС в Република България: http://www.eufunds.bg/bg/page/878.

Текстовете на брошурата ще се подават от Възложителя. Ангажимент на Изпълнителя е като използва предоставения му текст, да представи проект на дизайнерско решение на самото оформление на тялото на брошурата, включително и подходящи за тематиката, ефекти и графични елементи.

Изпълнителят следва да помести, следната информация в брошурата:


  • бенефициент: Столична община;

  • проект № 0088-ОСЯ-3.3. „Изграждане и функциониране на Областен информационен център София-град и София-област за популяризиране на Кохезионната политика в България”;

  • Договор № BG161PO002-3.3.02-00027-C0002;

  • Проектът се осъществява с безвъзмездната финансова подкрепа на оперативна програма „Техническа помощ”, съфинансирана от Европейския съюз, чрез Европейския фонд за регионално развитие.

3.2 Флаер – 5 000 бр.:

Размер/ формат: А4 с две гънки;

Хартия: 115 гр./м2 –мат

Цветност: 4+4 /двустранни/;

Печат: офсет;



Забележка!!! Изпълнителят следва да включи в ценовото си предложение всички необходими довършителни операции до получаването на напълно завършен продукт.

Срок за изпълнение: 15 календарни дни

Текстовете на флаера ще се подават от Възложителя. Ангажимент на Изпълнителя е като използва предоставения му текст, да представи проект на дизайнерско решение на самото оформление, включително и подходящи за тематиката, ефекти и графични елементи.

За дизайнът на флаера има изготвено художествено решение (визуализация), указано в „Концепция за брандинг и визия на 28 информационни центъра за популяризиране на Кохезионната политика на ЕС в България“ (Централен координационен и информационен офис и 27-те областни информационни центъра), достъпна на адрес: http://www.eufunds.bg/bg/page/878, към което Изпълнителят задължително трябва да се придържа.


3.3 Флаер – 500 бр.:

Размер/ формат: А4 с две гънки;

Хартия: 115 гр./м2 –мат

Цветност: 4+4 /двустранни/;

Печат: офсет;

Забележка!!! Изпълнителят следва да включи в ценовото си предложение всички необходими довършителни операции до получаването на напълно завършен продукт.

Срок за изпълнение: 15 календарни дни

Текстовете на флаера ще се подават от Възложителя. Ангажимент на Изпълнителя е като използва предоставения му текст, да представи проект на дизайнерско решение на самото оформление, включително и подходящи за тематиката, ефекти и графични елементи.

За дизайнът на флаера има изготвено художествено решение (визуализация), указано в „Концепция за брандинг и визия на 28 информационни центъра за популяризиране на Кохезионната политика на ЕС в България“ (Централен координационен и информационен офис и 27-те областни информационни центъра), достъпна на адрес: http://www.eufunds.bg/bg/page/878, към което Изпълнителят задължително трябва да се придържа.


Забележка!!! Флаерите описани в т. 3.2 и т. 3.3 ще бъдат с различно съдържание.
3.4 Брандирана шатра – 1 бр.:

Надпис на шатрата: ОИЦ-София, лого на новите оперативни програми, лого на Еврофондовете;

Размер: 3х3 метра – 1,2 мм. стомана, сгъваема.
3.5 Външен банер (Преносими външни тотеми) – 2 бр.:

Размер: височина - 200 см. и широчина - 100 см., с цветен печат върху винил или синтетична хартия (висока резолюция).


3.6 Брандирани хартиени торбички – 1 000 бр.:

Размер: височина – 36 см., ширина – 24 см., дъно – 9 см.;

Хартия: Крафт бял 170 гр./м²; 3+0 цвята печат; над 50% покритие; дръжки - памучни връзки 2х5 мм./47 см. с възли; картончета в дъното и дръжките.
3.7 Брандирани папки – 1 000 бр.:

Размер А4+, за влагане на материали с формат А4, с прикачен джоб, брандирана цветно с логото на ОИЦ, тежина на хартия 300 гр./м2.


3.8 Брандирани тефтери – 1 000 бр.:

Размер А6, 100 страници брандирани с лого като фон черно-бели, корица и гръб - брандирани цветно, 300 гр./м2, метална спирала по дългата страна.


3.9 Брандирани химикалки – 1 000 бр.:

Обикновенни (сини или бели), брандирани в 1 цвят.


2.10 Брандирана флаш памет (USB) – 840 бр.:Размер: 4 GB;2.11 Брандирани тениски – 1 000 бр.:Олекотена, без яка, бял цвят, брандирана на гърди с знак 2 цвята, ситопечат, размер 25 см. х 10 см., размер на тениската от М до XL.2.12 Брандирани шапки – 1 000 бр.:Тип бейзболна, брандирана с лого 10 см. х 5 см., размер универсален.2.13 Брандирани чадъри – 1 000 бр.:Рекламни чадъри, автоматични от полиестер с дървена дръжка, диаметър приблизително 95 см., цвят бял, печат 2 бр. по 25 см. х 10 см.2.14 Двойна настолна стойка от месинг със знамената на Република България и Европейския съюз – 1 бр.
Дизайнът на всички рекламни материали следва да бъде съобразен с „Концепция за брандинг и визия на 28 информационни центъра за популяризиране на Кохезионната политика на ЕС в България“ (Централен координационен и информационен офис и 27-те областни информационни центъра), достъпна на адрес: http://www.eufunds.bg/bg/page/878.


  1. Публикации в национални медии и работа с медии

4.1 Анонс за интерактивно събитие – 5 бр.;

4.2 Публикация за проведени конференции/форуми/семинари/кръгли маси – 7 бр.



4.3. Организиране на среща - проактивна работа с медии – 2 бр.



Сподели с приятели:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9




©obuch.info 2024
отнасят до администрацията

    Начална страница