ПРИЛОЖЕНИЕ
към Решение № 126, взето с Протокол № 6/30.06.2016 г.
на Общински съвет – Видин
ТРАНСПОРТНА СХЕМА НА ОБЩИНА ВИДИН
I. ВЪТРЕШНОГРАДСКИ АВТОБУСНИ ЛИНИИ
Линия N 1: Селище – ЖП гара - СБЗона - ЖП гара – Селище – ТЕЦ,
Маршрут: Селище –„Кнауф” АД – ПГ „Ас. Златаров” - Пътна полиция - 120 ап. - х-л Ровно – Жп гара – Музей „Конака” - Общински пазар - РЗИ - МБАЛ „Св.Петка” - Черквата – М-н Технополис – Свободна Безмитна Зона.
Маршрут в обратна посока: СБЗона – М-н Технополис – Черквата - МБАЛ „Св.Петка” - РЗИ – РУ „Полиция” – паметник „Хр. Ботев“ – ДКЦ № 1 – Жп гара - х-л Ровно - 120 ап. – Пътна полиция - ПГ „Ас. Златаров” - “Кнауф” АД - Селище.
Маршрут по направление „Селище – ТЕЦ“: Селище – „Видахим” АД - ТЕЦ и обратно по маршрута.
-
Селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
6.15
|
06.20
|
06.35
|
|
06.50
|
07.00
|
|
6.45
|
06.50
|
07.05
|
|
07.20
|
07.25
|
|
7.10
|
07.15
|
07.30
|
|
07.45
|
07.50
|
07.55
|
7.30
|
07.35
|
7.50
|
|
8.05
|
08.10
|
08.15
|
8.15
|
08.20
|
08.35
|
08.40
|
08.50
|
09.00
|
|
8.45
|
08.50
|
09.05
|
|
09.20
|
09.25
|
|
11.15
|
11.20
|
11.35
|
|
11.50
|
12.00
|
|
11.45
|
11.50
|
12.05
|
|
12.20
|
12.25
|
|
12.15
|
12.20
|
12.35
|
12.40
|
12.50
|
13.00
|
|
12.45
|
12.50
|
13.05
|
|
13.20
|
13.25
|
|
13.15
|
13.20
|
13.35
|
|
13.50
|
14.00
|
|
13.45
|
13.50
|
14.05
|
|
14.20
|
14.25
|
|
16.15
|
16.20
|
16.35
|
|
16.50
|
17.00
|
17.10
|
16.45
|
16.50
|
17.05
|
|
17.20
|
17.25
|
|
17.20
|
17.25
|
17.40
|
17.45
|
18.00
|
18.05
|
|
17.45
|
17.50
|
18.05
|
|
18.20
|
18.25
|
|
18.15
|
18.20
|
18.35
|
|
18.50
|
19.00
|
|
18.45
|
18.50
|
19.05
|
|
19.20
|
19.25
|
|
Изпълнява се в делнични дни.
-
|
|
|
|
|
|
|
селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
6.15
|
06.20
|
06.35
|
|
06.50
|
07.00
|
|
8.45
|
08.50
|
09.05
|
|
09.20
|
09.25
|
|
11.15
|
11.20
|
11.35
|
|
11.50
|
12.00
|
|
16.45
|
16.50
|
17.05
|
|
17.20
|
17.25
|
|
18.15
|
18.20
|
18.35
|
|
18.50
|
19.00
|
|
Изпълнява се в празнични дни.
Линия N 2: Гарата - кв. „Нов път” - Товарна гара – допълнителна
Маршрут: Гарата- хр. “Св.Димитър” - ул.”Екзарх Йосиф I “ - ул.”Редута” - Товарна гара и обратно по маршрута.
Интервал на движение :
Делнични дни от 07.00 до 20.00 ч. с интервал на движение от двата крайни пункта 30 мин.
Празнични дни от 07.00 до 18.00 ч. с интервал на движение от двата крайни пункта 1 час.
Линия N 2А: кв. „Нов път” - Гарата - кв. „Нов път” - допълнителна
Маршрут: кв. „Нов път”– ул. „Екзарх Йосиф I” - Гарата - Музей „Конака“ – Общински пазар - Ул. „Гео Милев“ (срещу хотел „Меркурий”) - Бул. Панония (магазин Кауфланд) - магазин Лидл - Кв. „Нов път”.
Интервал на движение:
Делнични дни - от 06.45 до 19.45 ч. с интервал на движение от начална спирка - 30 мин.
съботни и неделни дни - от 07.00 до 19.00 ч. с интервал на движение от начална спирка - 1 час.
Линия N 4: Селище – Музей „Конака”– Калето – бул. „Панония” – Селище - ТЕЦ
Маршрут: Селище – Жп гара – Музей „Конака” - бл. “Лотос” – бл. „Палма” – бивше Военно поделение – бивше кино “Вапцаров” - ГПЧЕ – Нафтопункт(Калето) – М-н Технополис - “Панония” бл.10 – „Панония” бл.4 – м-н Кауфланд - к-с „Вида” - Куклите – м-н Лидл - бл. „Кокиче” - к-с „Баба Тонка” бл.3 – Жп гара - х-л Ровно - 120 ап. - Пътна полиция - ПГ „Ас. Златаров” – „Кнауф” АД - Селище
Маршрут по направление ТЕЦ: Селище - ТЕЦ: Селище – Видахим АД - ТЕЦ и обратно по маршрута.
Селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
|
|
|
|
|
|
|
07.00
|
07.05
|
07.20
|
|
07.35
|
07.40
|
07.45
|
07.30
|
07.35
|
07.50
|
|
08.05
|
08.10
|
08.15
|
08.00
|
08.05
|
08.20
|
08.25
|
08.40
|
08.45
|
|
09.00
|
09.05
|
09.20
|
|
09.35
|
09.40
|
|
12.00
|
12.05
|
12.20
|
|
12.35
|
12.40
|
|
13.00
|
13.05
|
13.20
|
13.25
|
13.40
|
13.45
|
|
14.00
|
14.05
|
14.20
|
|
14.35
|
14.40
|
|
14.45
|
14.50
|
15.05
|
|
15.20
|
15.25
|
|
17.00
|
17.05
|
17.20
|
17.25
|
17.40
|
17.45
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10
|
17.20
|
17.25
|
17.40
|
|
17.55
|
18.00
|
|
18.00
|
18.05
|
18.20
|
|
18.35
|
18.40
|
|
20.00
|
20.05
|
20.20
|
|
20.35
|
20.40
|
|
Изпълнява се в делнични дни.
Курсът в 14.45 се изпълнява само в учебни дни.
Селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
07.00
|
07.05
|
07.20
|
|
07.35
|
07.40
|
|
09.00
|
09.05
|
09.20
|
|
09.35
|
09.40
|
|
14.00
|
14.05
|
14.20
|
|
14.35
|
14.40
|
|
17.00
|
17.05
|
17.20
|
|
17.35
|
17.40
|
|
18.15
|
18.20
|
18.35
|
|
18.50
|
19.00
|
|
Изпълнява се в празнични дни.
Линия N 5: Селище – бул. „Панония” – Калето – Музей „Конака” – Селище – ТЕЦ
Маршрут: Селище – Жп гара - жк. „Баба Тонка” бл.6 – бл. Кокиче – бензиностанция ОМВ - Куклите - к-с „Вида” – м-н Кауфланд – „Панония” бл.4 – „Панония” бл.10 – м-н Технополис – Нафтопункт(Калето) - ГПЧЕ – бивше кино „Вапцаров” – бивше Военно поделение – бл. „Палма” - бл. „Лотос” – Музей „Конака” (след светофара) - Жп гара - х-л Ровно - 120 ап. - Пътна полиция - ПГ „Ас. Златаров” – „Кнауф” АД - Селище
Маршрут по направление ТЕЦ: Селище – Видахим АД - ТЕЦ и обратно по маршрута.
Селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
06.30
|
06.35
|
06.50
|
|
07.05
|
07.10
|
|
07.10
|
07.15
|
07.30
|
|
07.45
|
07.50
|
07.55
|
07.30
|
07.35
|
07.50
|
|
08.05
|
08.10
|
|
08.30
|
08.35
|
08.50
|
08.55
|
09.10
|
09.15
|
|
11.30
|
11.35
|
11.50
|
|
12.05
|
12.10
|
|
12.30
|
12.35
|
12.50
|
|
13.05
|
13.10
|
|
13.30
|
13.35
|
13.50
|
|
14.05
|
14.10
|
|
16.30
|
16.35
|
16.50
|
|
17.05
|
17.10
|
17.15
|
17.25
|
17.30
|
17.45
|
17.50
|
18.05
|
18.10
|
|
19.00
|
19.05
|
19.20
|
|
19.35
|
19.40
|
|
Изпълнява се в делнични дни.
Селище
|
Жп гара
|
М-н Технополис
|
СБЗона
|
Жп гара
|
Селище
|
ТЕЦ
|
06.30
|
06.35
|
06.50
|
|
07.05
|
07.10
|
|
08.30
|
08.35
|
08.50
|
|
09.05
|
09.10
|
|
12.30
|
12.35
|
12.50
|
|
13.05
|
13.10
|
|
17.30
|
17.35
|
17.50
|
|
18.05
|
18.10
|
|
|
|
|
|
|
|
Изпълнява се в празнични дни.
Линия № 6 - Селище - 120 ап. – Жп гара – Калето –
бул. Панония - Нов гробищен парк”
Сподели с приятели: |