9002 Варна, ул.”Добри Чинтулов”№1 тел.(052)643447 тел/факс(052)356080 http//www.ocacademic.org E-mail: ocacademic@abv.bg .

НАРЕДБА

За провеждане на 44-ти Индивидуален студентски

шампионат и 39-ти състезания за Купа „8-ми Декември”

ВРЕМЕ И МЯСТО: Състезанията ще се проведат на 17 и 18.10.09г. в района на град Варна със състезателен център студентска база „Академик” при следната програма:
17.10.2009г. - 14:30 часа старт на индивидуален студентски шампионат – Морска градина – Делфинариум Варна

18.10.2009г. - 10:00 часа старт на купа „8- ми Декември”- с. Приселци

- Карта „Приселци – север” - нов район.

- 13:00 часа награждаване и закриване на състезанията.

ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ:

Индивидуален студентски шампионат М/Ж 21 – редовни студенти

М/Ж - гости

Купа „8- ми Декември” М/Ж 10,12,14,16,18,21,35,45

Заявки за участие : Срок за получаване на поименни заявки до 14.10.09г. в сайта на БФО или на адрес:

Варна, ул. Д.Чинтулов 1 СКО „Академик” тел/факс: 052/356080 и

e-mail: ocacademic@abv.bg

МАТЕРИАЛНИ УСЛОВИЯ: За редовните студенти организаторите ще осигурят дневни за един ден, нощувка на 16 и 17.10.09г., вътрешен транспорт до с.Приселци, а транспортните разходи до Варна и обратно са за сметка на ВУЗ и клубове.

За редовни студенти и М/Ж10 – без стартова такса, а за останалите участници- 3 лв. на старт. Състезанията ще се проведат с електронна система „Емит” без да се взема такса за чиповете.

Класиране и награждаване: Индивидуалните победители от студентския шампионат до 3 - то място получават медали. За купа „8-ми декември” - медали.
Състезанията са първо контролно за определяне на Националния студентски отбор

за Световното първенство в Швеция -2010г.

Варна УТС – „Академик”София

28.10.2009г. СКО – „Академик”
Каталог: 2009 -> cups
2009 -> Предлага изработване на абитуриентски албуми
cups -> Купа „Гергьовден” – 2 май 2009 г
cups -> Спортен клуб по ориентиране „добротица” добрич бюлетин №1 за състезания по ориентиране за
cups -> Община Троян и тд „Амбарица -гр. Троян
cups -> Учебно състезание на 3-ти курс нса бюлетин програма: • Събота, 21. 11. 2009 г