Във Видин се проведе 4-ти кръг от шампионата D2 Time Attack

Размер7.63 Kb.
#31589
Във Видин се проведе 4-ти кръг от шампионата

D2 Time Attack

В събота и неделя Видин бе домакин на 4-ти кръг от шампионата D2 Time Attack, който се проведе в парк „Нора Пизанти“. Организатори на събитието са Община Видин, Клуб по автомобилизъм ЖИКО-Моторспорт и Дрифт клуб България. Старт на състезанието даде заместник-кметът на общината инж. Добромир Дилов.

Финалите бяха в класовете S1, S2, S3 и M1, M2, M3. Над 50 участника от цялата страна взеха участие в състезанието. Супер специалният етап във Видин събра стотици зрители, които наблюдаваха с интерес атрактивното автомобилно шоу.

Общо 21 купи и медали бяха раздадени на победителите. Наградите връчиха кметът на Видин Герго Гергов и заместник-кметът инж. Добромир Дилов. Първо място в генералното класиране спечели Симеон Симеонов от Пловдив с Хонда Сивик, след него се подреди Румен Киров от Монтана със Субару Импреза, а на трета позиция е видинчанинът Борислав Димитров с Рено Клио.
Каталог: images -> news -> big -> drugi
news -> Новини за общините 11. 06. 2014 г. Бнр 1040 лева отгоре за Йорданка Фандъкова
news -> Г. Фокус Зам кметът на Добрич арх. Пламен Ганчев: Продължава ремонтът на сградата на дкц-2
news -> Г. Фокус Община Бургас търси доброволци за фестивала "Включи града"
news -> Г. Фокус 12-те нови детски площадки в Благоевград вече са готови
news -> Нсорб стартира третата поред процедура за присъждане на Етикета за иновации и добро управление на местно ниво