Дължина на маршрута – 47 км в една посока. Средна тех. скорост – 59 км/ч.
Общо време за движение в едната посока - 0.48 часа. Средна съобщ. скорост – 43 км/ч.
Общо време за пътуване в едната посока – 1.05 часа
Изпълнява се в 12.00 / 13.06 часа.
Маршрутното разписание се изпълнява всеки ден /до с. Бреница - вторник, четвъртък и събота/.
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ
НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
№ 22-РЕГУЛЯРНА ЛИНИЯ – ТУТРАКАН - ПРЕСЛАВЦИ
Преход
|
Разстояние /км/
|
Час, минути
|
МАРШРУТ
|
Час, минути
|
Пристига
|
Стои
|
Тръгва
|
Пристига
|
Стои
|
Тръгва
|
Преход
|
|
|
|
|
17.15
|
Плоскости
|
19.21
|
|
|
|
2
|
|
|
|
17.17
|
Болница
|
|
|
19.19
|
2
|
2
|
|
|
|
17.19
|
Стара автогара
|
|
|
19.18
|
1
|
1
|
|
|
|
17.20
|
РКС
|
|
|
19.17
|
1
|
1
|
|
|
|
17.21
|
Обреден дом
|
|
|
19.16
|
1
|
2
|
|
|
|
17.23
|
Чатала
|
|
|
19.14
|
2
|
2
|
|
|
|
17.25
|
Калева чешма
|
|
|
19.12
|
2
|
2
|
|
|
|
17.27
|
БКС
|
|
|
19.10
|
2
|
3
|
|
|
|
17.30
|
Автогара
|
|
|
19.07
|
3
|
2
|
|
|
|
17.32
|
Възход
|
|
|
19.05
|
2
|
2
|
|
|
|
17.34
|
Мелница
|
|
|
19.03
|
2
|
1
|
|
|
|
17.35
|
пл. ”Хр. Ботев”
|
|
|
19.02
|
1
|
1
|
|
|
|
17.36
|
У-ще “Хр. Ботев”
|
|
|
19.01
|
1
|
1
|
|
|
|
17.37
|
Терма
|
|
|
18.59
|
2
|
1
|
|
|
|
17.38
|
Славянка
|
|
|
18.58
|
1
|
1
|
|
|
|
17.39
|
Пл. Сокове
|
|
|
18.57
|
1
|
2
|
8.0
|
|
|
17.41
|
ЗРЧ
|
|
|
18.55
|
2
|
6
|
12.9
|
|
|
17.47
|
Шуменци
|
|
|
18.41
|
14
|
5
|
2.5
|
|
|
17.52
|
Варненци
|
|
|
18.36
|
5
|
7
|
5.2
|
|
|
17.59
|
Белица
|
|
|
-
|
|
9
|
6.4
|
|
|
18.08
|
Бреница
|
|
|
-
|
|
9
|
6.4
|
|
|
18.17
|
Белица
|
|
|
18.26
|
10
|
3
|
5.4
|
18.20
|
|
|
Преславци
|
|
|
18.21
|
5
|
Дължина на маршрута – 47 км в една посока. Средна тех. скорост – 59 км/ч.
Общо време за движение в едната посока - 0.48 часа. Средна съобщ. скорост –43 км/ч.
Общо време за пътуване в едната посока - 1.05 часа
Изпълнява се в 17.15 / 18.21 часа.
Маршрутното разписание се изпълнява всеки ден и до с. Бреница.
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ
НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
№ 22-РЕГУЛЯРНА ЛИНИЯ – ТУТРАКАН – ПРЕСЛАВЦИ
Преход
|
Разстояние /км/
|
Час, минути
|
МАРШРУТ
|
Час, минути
|
Пристига
|
Престой
|
Тръгва
|
Пристига
|
Престой
|
Тръгва
|
|
|
|
|
10.00
|
Плоскости
|
11.35
|
|
|
2
|
|
|
|
10.02
|
Болница
|
|
|
11.33
|
2
|
|
|
|
10.04
|
Стара автогара
|
|
|
11.31
|
3
|
|
|
|
10.07
|
Теке
|
|
|
11.28
|
3
|
|
|
|
10.10
|
пл. ”Хр. Ботев”
|
|
|
11.25
|
1
|
|
|
|
10.11
|
У-ще “Хр. Ботев”
|
|
|
11.24
|
1
|
|
|
|
10.12
|
Терма
|
|
|
11.23
|
1
|
|
|
|
10.13
|
Славянка
|
|
|
11.22
|
1
|
|
|
|
10.14
|
Пл. Сокове
|
|
|
11.21
|
2
|
5.0
|
|
|
10.16
|
ЗРЧ
|
|
|
11.19
|
14
|
12.9
|
10.29
|
1
|
10.30
|
Шуменци
|
11.04
|
1
|
11.05
|
4
|
2.5
|
10.33
|
1
|
10.34
|
Варненци
|
11.01
|
1
|
11.02
|
6
|
5.2
|
10.39
|
1
|
10.40
|
Белица
|
10.55
|
1
|
10.56
|
5
|
5.4
|
10.45
|
|
|
Преславци
|
|
|
10.50
|
45
|
31.00
|
|
|
|
|
|
3
|
|
Дължина на маршрута – 31 км в една посока. Средна тех. скорост – 56 км/ч.
Дължина на маршрута обратно -31 км. Средна съобщ. скорост – 41 км/ч.
Общо време за движение в едната посока - 0.33 часа.
Общо време за пътуване в едната посока - 0.45 часа
Изпълнява се в 10.00 часа.
Маршрутното разписание се изпълнява всеки ден.
Разписанието е определено за превоз с автобус за трудноподвижни лица.
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ
НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
№ 21 – РЕГУЛЯРНА ЛИНИЯ – ТУТРАКАН - ЦАР САМУИЛ
Изпълнява се всеки ден /до с. Сяново – понеделник и петък/
Преход
|
Разстояние
|
Час, минути
|
МАРШРУТ
|
Час, минути
|
Пристига
|
Стои
16 мин.
|
Тръгва
|
Пристига
|
Стои
|
Тръгва
|
Преход
|
|
|
|
|
6.30
|
Истър
|
8.26
|
|
|
|
2
|
|
|
|
6.32
|
Парк Славянка
|
|
|
8.24
|
2
|
1
|
|
|
|
6.33
|
Бивш завод Терма
|
|
|
8.23
|
1
|
1
|
|
|
|
6.34
|
У-ще “Хр.Ботев”
|
|
|
8.22
|
1
|
1
|
|
|
|
6.35
|
парк. “Хр.Ботев”
|
|
|
8.21
|
1
|
1
|
|
|
|
6.36
|
Модерна фурна
|
|
|
8.20
|
1
|
1
|
|
|
|
6.37
|
Кв. “Възход”
|
|
|
8.19
|
1
|
2
|
|
|
|
6.39
|
Автогара
|
|
|
8.17
|
2
|
2
|
|
|
|
6.41
|
Гробищен парк
|
|
|
8.15
|
2
|
3
|
|
|
|
6.44
|
Калева чешма
|
|
|
8.12
|
3
|
2
|
|
|
|
6.46
|
Чатала
|
|
|
8.10
|
2
|
2
|
|
|
|
6.48
|
Обреден дом
|
|
|
8.08
|
2
|
2
|
|
|
|
6.50
|
Районен съд
|
|
|
8.06
|
2
|
1
|
|
|
|
6.51
|
Преди стара автогара
|
|
|
8.05
|
1
|
1
|
|
|
|
6.52
|
След стара автогара
|
|
|
8.04
|
1
|
2
|
|
|
|
6.54
|
Болница
|
|
|
8.02
|
2
|
2
|
8.0
|
|
|
6.56
|
Плоскости
|
|
|
8.00
|
2
|
3
|
3.2
|
|
|
6.59
|
р. Старо село
|
|
|
7.58
|
2
|
3
|
3.5
|
|
|
7.02
|
с. Старо село
|
|
|
7.53
|
5
|
3
|
3.5
|
|
|
7.05
|
р. Старо село
|
|
|
7.49
|
4
|
3
|
3.9
|
|
|
7.08
|
ДЗС –Н.Черна
|
|
|
7.45
|
4
|
2
|
3.4
|
|
|
7.10
|
с. Нова Черна
|
|
|
7.40
|
5
|
5
|
5.0
|
|
|
7.15
|
с. Сяново
|
|
|
-
|
|
5
|
5.0
|
|
|
7.20
|
с. Нова Черна
|
|
|
-
|
|
6
|
6.1
|
|
|
7.26
|
р. Цар Самуил
|
|
|
7.32
|
8
|
3
|
2.3
|
7.29
|
|
|
с. Цар Самуил
|
|
|
7.30
|
2
|
Сподели с приятели: |