Дължина на маршрута – 44 км в една посока. Средна техн. скорост – 61 км/ч.
Общо време за движение в една посока – 0.43 часа Средна съобщ. скорост – 45 км/ч.
Общо време за пътуване в една посока – 0.59 часа
Изпълнява се в 6.30 / 7.30 часа
Маршрутното разписание се изпълнява всеки ден /до с. Сяново – понеделник и четвъртък/.
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ
НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
№ 21 - РЕГУЛЯРНА ЛИНИЯ - ТУТРАКАН - ЦАР САМУИЛ
Изпълнява се всеки ден /до с. Сяново – понеделник и петък/
Преход
|
Разстояние
|
Час, минути
|
МАРШРУТ
|
Час, минути
|
Пристига
|
Стои
16 мин.
|
Тръгва
|
Пристига
|
Стои
|
Тръгва
|
Преход
|
|
|
|
|
11.30
|
Истър
|
13.56
|
|
|
|
2
|
|
|
|
11.32
|
Парк Славянка
|
|
|
13.54
|
2
|
1
|
|
|
|
11.33
|
Бивш завод Терма
|
|
|
13.53
|
1
|
1
|
|
|
|
11.34
|
У-ще “Хр.Ботев”
|
|
|
13.52
|
1
|
1
|
|
|
|
11.35
|
парк. “Хр.Ботев”
|
|
|
13.51
|
1
|
1
|
|
|
|
11.36
|
Модерна фурна
|
|
|
13.50
|
1
|
1
|
|
|
|
11.37
|
Кв. “Възход”
|
|
|
13.49
|
1
|
2
|
|
|
|
11.39
|
Автогара
|
|
|
13.47
|
2
|
2
|
|
|
|
11.41
|
Гробищен парк
|
|
|
13.45
|
2
|
3
|
|
|
|
11.44
|
Калева чешма
|
|
|
13.42
|
3
|
2
|
|
|
|
11.46
|
Чатала
|
|
|
13.40
|
2
|
2
|
|
|
|
11.48
|
Обреден дом
|
|
|
13.38
|
2
|
2
|
|
|
|
11.50
|
Районен съд
|
|
|
13.36
|
2
|
1
|
|
|
|
11.51
|
Преди стара автогара
|
|
|
13.35
|
1
|
1
|
|
|
|
11.52
|
След стара автогара
|
|
|
13.34
|
1
|
2
|
|
|
|
11.54
|
Болница
|
|
|
13.32
|
2
|
2
|
8.0
|
|
|
11.56
|
Плоскости
|
|
|
13.30
|
2
|
3
|
3.2
|
|
|
11.59
|
р. Старо село
|
|
|
13.28
|
2
|
3
|
3.5
|
|
|
12.02
|
с. Старо село
|
|
|
13.23
|
5
|
3
|
3.5
|
|
|
12.05
|
р. Старо село
|
|
|
13.19
|
4
|
3
|
3.9
|
|
|
12.08
|
ДЗС - Н.Черна
|
|
|
13.15
|
4
|
2
|
3.4
|
|
|
12.10
|
с. Нова Черна
|
|
|
13.10
|
5
|
5
|
5.0
|
|
|
12.15
|
с. Сяново
|
|
|
-
|
|
5
|
5.0
|
|
|
12.20
|
с. Нова Черна
|
|
|
-
|
|
6
|
6.1
|
|
|
12.26
|
р. Цар Самуил
|
|
|
13.02
|
8
|
3
|
2.3
|
12.29
|
|
|
с. Цар Самуил
|
|
|
13.00
|
2
|
Дължина на маршрута – 44 км в една посока. Средна техн. скорост – 61 км/ч.
Общо време за движение в една посока – 0.43 часа Средна съобщ. скорост – 45 км/ч.
Общо време за пътуване в една посока – 0.59 часа
Изпълнява се в 11.30 / 13.00 часа.
Маршрутното разписание се изпълнява всеки ден през /до с. Сяново – понеделник, четвъртък и петък/.
Разписанието е определено за превоз с автобус за трудноподвижни лица.
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
№ 21 - РЕГУЛЯРНА ЛИНИЯ - ТУТРАКАН - ЦАР САМУИЛ
Изпълнява се всеки ден /до с. Сяново - петък/
Преход
|
Разстояние
|
Час, минути
|
МАРШРУТ
|
Час, минути
|
Пристига
|
Стои
16 мин.
|
Тръгва
|
Пристига
|
Стои
|
Тръгва
|
Преход
|
|
|
|
|
17.30
|
Истър
|
19.26
|
|
|
|
2
|
|
|
|
17.32
|
Парк Славянка
|
|
|
19.24
|
2
|
1
|
|
|
|
17.33
|
Бивш завод Терма
|
|
|
19.23
|
1
|
1
|
|
|
|
17.34
|
У-ще “Хр.Ботев”
|
|
|
19.22
|
1
|
1
|
|
|
|
17.35
|
парк. “Хр.Ботев”
|
|
|
19.21
|
1
|
1
|
|
|
|
17.36
|
Модерна фурна
|
|
|
19.20
|
1
|
1
|
|
|
|
17.37
|
Кв. “Възход”
|
|
|
19.19
|
1
|
2
|
|
|
|
17.39
|
Автогара
|
|
|
19.17
|
2
|
2
|
|
|
|
17.41
|
Гробищен парк
|
|
|
19.15
|
2
|
3
|
|
|
|
17.44
|
Калева чешма
|
|
|
19.12
|
3
|
2
|
|
|
|
17.46
|
Чатала
|
|
|
19.10
|
2
|
2
|
|
|
|
17.48
|
Обреден дом
|
|
|
19.08
|
2
|
2
|
|
|
|
17.50
|
Районен съд
|
|
|
19.06
|
2
|
1
|
|
|
|
17.51
|
Преди стара автогара
|
|
|
19.05
|
1
|
1
|
|
|
|
17.52
|
След стара автогара
|
|
|
19.04
|
1
|
2
|
|
|
|
17.54
|
Болница
|
|
|
19.02
|
2
|
2
|
8.0
|
|
|
17.56
|
Плоскости
|
|
|
19.00
|
2
|
3
|
3.2
|
|
|
17.59
|
р. Старо село
|
|
|
18.58
|
2
|
3
|
3.5
|
|
|
18.02
|
с. Старо село
|
|
|
18.53
|
5
|
3
|
3.5
|
|
|
18.05
|
р. Старо село
|
|
|
18.49
|
4
|
3
|
3.9
|
|
|
18.08
|
ДЗС - Н.Черна
|
|
|
18.45
|
4
|
2
|
3.4
|
|
|
18.10
|
с. Нова Черна
|
|
|
18.40
|
5
|
5
|
5.0
|
|
|
18.15
|
с. Сяново
|
|
|
-
|
|
5
|
5.0
|
|
|
18.20
|
с. Нова Черна
|
|
|
-
|
|
6
|
6.1
|
|
|
18.26
|
р. Цар Самуил
|
|
|
18.32
|
8
|
3
|
2.3
|
18.29
|
|
|
с. Цар Самуил
|
|
|
18.30
|
2
|
Сподели с приятели: |