І. ТЕХНИЧЕСКО ЗАДАНИЕ
І.Предмет на поръчката “Обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените Общинска и Областна транспортни схеми от квотата на Община Свиленград”.
ІІ.Пълно описание на обекта на поръчката, включително основни характеристики: Предмет на поръчката е превоз на пътници по утвърдени транспортни схеми, обединени в един общ пакет за срок от пет години, както следва:
Областна транспортна схема.
№
|
Автобусна
линия
|
Час на
тръгване
|
Дни
от седмица
|
Техн.
скорост
|
Съобщи-
телна
скорост
|
км
по
маршрута за една посока
|
Км за 1 год.
|
Начална спирка
|
Крайна спирка
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
08:40
|
06:00
|
ежедневно
|
59.15
|
49.41
|
70
|
307440
|
2
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
11:00
|
07:30
|
ежедневно
|
59.15
|
49.41
|
70
|
307440
|
3
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
11:30
|
08:00
|
ежедневно
|
49.41
|
42
|
70
|
307440
|
4.
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
13:40
|
11:30
|
ежедневно
|
59.15
|
49.41
|
70
|
307440
|
5
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
16:00
|
14:00
|
ежедневно
|
60.86
|
50
|
70
|
307440
|
6
|
Автогара Хасково-Подкрепа-Разклон Динево-Стойково-Разклон Родопи-Разклон Брягово-Разколн Поляново-Автогара Харманли-Автогара Любимец-спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
17:50
|
16:00
|
ежедневно
|
59.15
|
49.41
|
70
|
307440
|
7.
|
Автогара Димитровград-с.Брод-с.Злато Поле-с.Райново-Автогара Симеоновград-Автогара Харманли-разклон с.Бисер-Автогара Любимец- спирка “Мангъра”-спирка“Поделение”-спирка “Фазан”-спирка Свиленград-кв.”Капитан Петко войвода”-Автогара Свиленград
|
12:00
|
07:00
|
Събота и неделя
|
49.41
|
42.85
|
77
|
15708
|
ОБЩИНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
№
|
Автолиния №
|
Час на тръгване
|
|
Техн.
скорост
|
Съобщ . скорост
|
Общо км по маршрута в 1 посока
|
Км за 1 год.
|
|
Начална спирка
|
Крайна спирка
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
|
|
|
Градски линии
|
|
|
|
|
|
|
8
|
Свиленград-ЖП Гара
|
04:00,06:30,07:10,08:15,09:30,11:00
12:30,13:30,14:20,16:00,17:20,
17:40,18:40,20:00,21:30,22:20
|
05:20,06:45,07:30,08:40,09:50,11:20,
12:50,13:50,14:40,16:20,17:50,18:10,
19:00,20:20,21:55,22:40
|
Понеделник-Петък
|
26.47
|
15
|
7.5
|
95160
|
|
9
|
Свиленград-ЖП Гара
|
04:00,06:30,08:15,09:30,11:00,12:30,14:20,
16:00,17:20,18:40,20:00,21:30,22:20
|
05:20,06:50,08:40,09:50,11:20,12:50,14:40,16:20,
17:50,19:00,20:20,21:55,22:40
|
събота
|
26.47
|
15
|
7.5
|
95160
|
|
10
|
Свиленград-ЖП Гара
|
04:00,06:30,08:15,09:30,11:00,12:30,14:20,
16:00,17:20,18:40,20:00,21:30,22:20
|
05:20,06:50,08:40,09:50,11:20,12:50,14:40,16:20,
17:50,19:00,20:20,21:55,22:40
|
Неделя
и празнични дни
|
26.47
|
15
|
7.5
|
95160
|
|
11.
|
Свиленград-ЖП Гара-Гробищен парк
|
08:00,12:00
|
08:30 ,12:30
|
Християнски
и религиозни празници
|
-------------
|
-------------
|
----------
|
-------
|
|
СЕЛИЩНИ АВТОБУСНИ ЛИНИИ
|
|
|
|
|
12
|
Автогара-Свиленград-с.Капитан Андреево
|
06:15,14:00,17:20
|
07:00,14:45,18:05
|
Делнични дни
|
47.14
|
44
|
22
|
36234
|
12.1.
|
Автогара-Свиленград-с.Капитан Андреево
|
09:00,14:00,17:20
|
09:45, 14:45,18:05
|
Празнични
и почивни дни
|
47.14
|
44
|
22
|
36234
|
Автобусите се движат по следния маршрут:Автогара Свиленград-с.Чернодъб-с.Генералово,с.Капитан Андреево
|
|
|
|
|
|
13
|
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Сива Река с.Мезек
|
06:00
|
06:45
|
Делнични дни
|
34.05
|
32.30
|
21
|
31476
|
13.1
|
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река
|
17:20
|
17:45
|
Делнични дни
|
34.05
|
32.30
|
21
|
31476
|
13.2
|
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река
|
09:15,17:20
|
09:45,17:45
|
Празнични
и почивни дни
|
34.05
|
32.30
|
21
|
31476
|
Автобусите се движат по следния маршрут: Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река
|
|
|
|
|
14
|
Автогара Свиленград-Индустриална зона-с.Момково
|
06:20,14:00,17:15
|
06:35,14:30,17:45
|
Всеки ден
|
33
|
30
|
11
|
21714
|
Забележка:Автобусът в 14:00 часа се движи само през учебната година
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
|
Автогара Свиленград-с.Студена
|
07:10, 17:20
|
08:00,18:00,
|
Понеделник-събота вкл.
|
53.25
|
48.40
|
35.5
|
49329
|
16
|
Автогара Свиленград-с.Студена
|
07:10,14:30
|
08:00,15:20
|
неделя
|
53.25
|
48.40
|
35.5
|
49329
|
17
|
Автогара Свиленград-Сладун
|
07:10,17:20
|
08:00,18:30
|
Понеделник-събота
включително
|
35.45
|
32.50
|
32.5
|
51612
|
18
|
Автогара Свиленград-Сладун
|
07:10,13:30,17:20
|
08:10,14:45,18:30
|
сряда
|
35.45
|
32.50
|
32.5
|
51612
|
19
|
Автогара Свиленград-Сладун
|
07:10,14:20
|
08:10,15:30
|
Неделя и
празнични дни
|
35.45
|
32.50
|
32.5
|
51612
|
20
|
Автогара Свиленград-Маточина
|
07:10,17:20
|
8:24,18:33
|
Понеделник,
сряда,петък
|
37.75
|
34
|
41
|
34440
|
21
|
Автогара Свиленград-Маточина
|
07:10,14:20
|
8:24,15:24
|
Неделя
и празнични дни
|
37.75
|
34
|
41
|
34440
|
22
|
Автогара Свиленград-Мустрак-Равна гора
|
07:00,12:40
|
08:00,13:21
|
Понеделник-петък
|
42.18
|
33.61
|
22.5
|
19740
|
23
|
Автогара Свиленград-Мустрак-Равна гора
|
07:00,14:00
|
08:00,14:50
|
събота
|
42.18
|
33.61
|
22.5
|
19740
|
24
|
Автогара Свиленград-Мустрак-Равна гора
|
07:00,16:00
|
08:50,16:50
|
Неделя
и празнични дни
|
42.18
|
33.61
|
22.5
|
19740
|
25
|
Автогара Свиленград-Костур
|
05:50,18:00
|
06:30,18:40
|
Всеки ден
|
49.87
|
43.13
|
26.6
|
46116
|
Забележка:маршрутът е Автогара Свиленград-с.Пъстрогор-с.Младиново-с.Костур
|
|
|
|
|
26
|
Автогара Свиленград-с.Левка-с.Младиново
|
13:00
|
13:50
|
Всеки ден
|
48.30
|
44.60
|
29
|
53802
|
27
|
Автогара Свиленград-с.Лисово
|
07:30,14:00
|
08:10,14:40
|
Всеки ден
|
43.33
|
40
|
26
|
38064
|
Забележка:маршрутът е Автогара Свиленград-с.Пъстрогор-с.Лисово
|
|
|
|
|
Сподели с приятели: |