|
На автобусната линия
|
Дата | 26.05.2018 | Размер | 133.02 Kb. | | #69685 |
|
№ на автобусната линия
|
Направление
|
Час на тръгване
|
Час на пристигане
|
Ден
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1.
|
Елена - Стеврек
|
|
|
понеделник и петък
|
с.Стеврек
|
05:50ч.
|
гр.Елена
|
07:00ч.
|
гр.Елена
|
16:30ч.
|
с.Стеврек
|
17:40ч.
|
гр.Антоново
|
14:30ч.
|
гр.Търговище
|
16:40ч.
|
гр.Търговище
|
17:10ч.
|
гр.Антоново
|
19:20ч.
|
2.
|
Попово - Антоново
|
|
|
|
|
вторник, сряда, четвъртък и събота
|
гр.Антоново
|
07:15ч.
|
гр.Попово
|
08:16ч.
|
гр.Попово
|
15:45ч.
|
гр.Антоново
|
16:46ч.
|
3.
|
Омуртаг - Антоново
|
|
|
|
|
от понеделник до неделя
|
гр.Антоново
|
07:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
08:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
13:30ч.
|
гр.Антоново
|
14:30ч.
|
4.
|
Омуртаг - Стеврек
|
|
|
|
|
сряда
|
с.Стеврек
|
07:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
08:45ч.
|
гр.Омуртаг
|
12:00ч.
|
с.Стеврек
|
13:15ч.
|
5.
|
Антоново - Разделци
|
|
|
|
|
от понеделник до неделя
|
с.Разделци
|
06:50ч.
|
гр.Антоново
|
07:10ч.
|
гр.Антоново
|
17:10ч.
|
с.Разделци
|
17:30ч.
|
6.
|
Антоново - Богомолско
|
|
|
|
|
от понеделник до петък
|
с.Богомолско
|
05:50ч.
|
гр.Антоново
|
07:50ч.
|
гр.Антоново
|
17:20ч.
|
с.Богомолско
|
19:20ч.
|
7.
|
Омуртаг - Любичево
|
|
|
|
|
от понеделник до петък
|
с.Любичево
|
06:10ч.
|
гр.Омуртаг
|
07:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
14:15ч.
|
с.Трескавец
|
14:45ч.
|
с.Трескавец
|
16:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
16:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
17:30ч.
|
с.Любичево
|
18:25ч.
|
8.
|
Търговище-Трескавец
|
|
|
|
|
|
с.Трескавец
|
07:00ч.
|
гр.Търговище
|
08:10ч.
|
понеделник, четвъртък, петък и събота
|
гр.Търговище
|
13:30ч.
|
с.Трескавец
|
14:40ч.
|
|
|
|
|
|
с.Трескавец
|
14:30ч.
|
гр.Търговище
|
15:40ч.
|
неделя
|
гр.Търговище
|
16:30ч.
|
с.Трескавец
|
17:40ч.
|
9.
|
Омуртаг - Трескавец
|
|
|
|
|
от понеделник до петък
|
с.Трескавец
|
07:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
08:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
12:00ч.
|
с.Трескавец
|
12:30ч.
|
10.
|
Омуртаг - Стеврек
|
|
|
понеделник, сряда и петък
|
с.Стеврек
|
08:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
09:15ч.
|
гр.Омуртаг
|
14:00ч.
|
с.Стеврек
|
15:15ч.
|
11.
|
Антоново - Стеврек
|
|
|
|
|
|
с.Стеврек
|
08:00ч.
|
гр.Антоново
|
09:20ч.
|
понеделник
|
гр.Антоново
|
13:00ч.
|
с.Стеврек
|
14:20ч.
|
|
|
|
|
|
с.Стеврек
|
08:00ч.
|
гр.Антоново
|
09:20ч.
|
петък
|
гр.Антоново
|
13:30ч.
|
с.Стеврек
|
14:50ч.
|
12.
|
Омуртаг - Таймище
|
|
|
|
|
|
с.Таймище
|
06:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
06:45ч.
|
от понеделник
до петък
|
гр.Омуртаг
|
07:00ч.
|
с.Таймище
|
07:45ч.
|
|
|
|
|
|
с.Таймище
|
14:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
14:45ч.
|
от понеделник
до петък
|
гр.Омуртаг
|
15:00ч.
|
с.Таймище
|
15:45ч.
|
|
|
|
|
|
с.Таймище
|
16:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
17:15ч.
|
от понеделник
до петък
|
гр.Омуртаг
|
17:30ч.
|
с.Таймище
|
18:15ч.
|
13.
|
Антоново - Ч.Бряг - Антоново
|
|
|
|
|
от понеделник
до петък
|
гр.Антоново
|
06:30ч.
|
гр.Антоново
|
07:05ч.
|
гр.Антоново
|
17:15ч.
|
гр.Антоново
|
17:50ч.
|
14.
|
Антоново – Разделци - Антоново
|
|
|
|
|
понеделник
|
гр.Антоново
|
13:00ч.
|
с.Разделци
|
13:20ч.
|
с.Разделци
|
13:25ч.
|
гр.Антоново
|
13:45ч.
|
15.
|
Антоново - Пиринец
|
|
|
|
|
|
с.Пиринец
|
08:00ч.
|
гр.Антоново
|
08:35ч.
|
понеделник
|
гр.Антоново
|
12:00ч.
|
с.Пиринец
|
12:35ч.
|
|
|
|
|
|
с.Пиринец
|
08:00ч.
|
гр.Антоново
|
08:35ч.
|
петък
|
гр.Антоново
|
18:00ч.
|
с.Пиринец
|
18:35ч.
|
16.
|
Антоново - Трескавец
|
|
|
|
|
от понеделник
до петък
|
с.Трескавец
|
06:50ч.
|
гр.Антоново
|
07:45ч.
|
гр.Антоново
|
16:30ч.
|
с.Трескавец
|
17:25ч.
|
17.
|
Омуртаг - Таймище
|
|
|
|
|
сряда
|
с.Таймище
|
07:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
08:05ч.
|
гр.Омуртаг
|
13:00ч.
|
с.Таймище
|
13:35ч.
|
18.
|
Омуртаг - Таймище
|
|
|
|
|
събота
|
с.Таймище
|
06:30ч.
|
гр.Омуртаг
|
07:05ч.
|
гр.Омуртаг
|
17:30ч.
|
с.Таймище
|
18:05ч.
|
19.
|
Омуртаг - Стеврек
|
|
|
|
|
неделя
|
с.Стеврек
|
14:00ч.
|
гр.Омуртаг
|
15:15ч.
|
гр.Омуртаг
|
17:15ч.
|
с.Стеврек
|
18:30ч.
|
Сподели с приятели: |
|
|