1.Автобусите по горепосочените маршрути се движат по следните спирки:
“МБАЛ-Свиленград”,кв.”Простор”,”Велето”,”Шомата”,”Горско стопанство”,бензиностанция “Петрол” ,”Поликлиника”, ”Свилена”,”Гебран”,“Разсадника”, ”Лъв чешма”,у-ще “Л.Каравелов”,стария разклон за с.Мезек,ЖП гара,”Обръщалото”.По обратния маршрут автобусите се движат по следните спирки:”Обръщалото”, ”Лъв чешма”, “Разсадника”,”Гебран”,”Свилена” ,”Поликлиника”, бензиностанция “Петрол”, ”Горско стопанство”, “Шомата”,”Велето”, ,кв.”Простор”, “МБАЛ-Свиленград”.
2.По маршрут Свиленград-ЖП Гара-Гробищен парк автобусите се движат по следните спирки: МБАЛ-Свиленград,кв.”Простор”, Велето, Шомата, Горско стопанство,бензиностанция “Петрол”,Поликлиника,”Свилена”,Гебран,
Разсадника,Лъв чешма,у-ще “Л.Каравелов”,стария разклон за с.Мезек, ЖП гара, Обръщалото. По обратния маршрут автобусите се движат по следните спирки:”Обръщалото”,”Лъв чешма”,”Разсадника”, “Гебран”, “Свилена”, “Поликлиниката”,”Гробищен парк”.
Автобусите се движат по следния маршрут:Автогара Свиленград-с.Чернодъб-с.Генералово,с.Капитан Андреево-Автогара Свиленград
2.
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Сива Река с.Мезек
06:00
06:45
Делнични дни
06:00
06:45
2.1.
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река
17:20
17:45
Делнични дни
17:20
17:45
2.2.
Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река
09:15,17:20
09:45,17:45
Празнични и
почивни дни
09:15
09:45
Автобусите се движат по следния маршрут: Автогара-Свиленград-ЖП гара-с.Мезек-с.Сива Река-Автогара Свиленград и Автогара-Свиленград-ЖП гара -с.Сива Река- с.Мезек –Автогара Свиленград
По автобусна линия за с.Сладун автобусите се движат в дните вторник,четвъртък и събота по следните спирки:Автогара Свиленград-с.Димитровче-с.Райкова Могила-с.Щит-с.Пашово-с.Михалич-с.Сладун и връщане:с.Сладун-разклон с.Михалич-с.Пашово-с.Щит-с.Райкова Могила-с.Димитровче-Автогара Свиленград
По автобусна линия за с.Маточина автобусите се движат в дните понеделник,сряда и петък по следните спирки:Автогара Свиленград-с.Димитровче-с.Райкова Могила-с.Щит-с.Пашово-с.Михалич-с.Сладун-с.Варник-с.Маточина и връщане:с.Маточина-с.Варник-с.Сладун-разклон с.Михалич-с.Пашово-с.Щит-с.Райкова Могила-с.Димитровче-Автогара Свиленград
По автобусна линия за с.Равна Гора автобусите се движат по следния маршрут:Автогара Свиленград-с.Димитровче-с.Райкова Могила-с.Мустрак-с.Равна Гора и връщане по следния маршрут:с.Равна Гора-с.Мустрак-с.Райкова Могила-с.Димитровче-Автогара Свиленград