№ по ред
|
Линия/часове на тръгване
|
Фирма
|
Забележка
|
РЕПУБЛИКАНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
|
1
|
София-Бенковски 17.00-08.00
|
ЕТ „Шанс-2001”
|
|
2
|
Златоград-Бенковски 11.00-09.00
|
ЕТ „Вратница”
|
|
3
|
Златоград-Бенковски 13.30-12.00
|
“Слава“ЕООД
|
|
4
|
Златоград-Г. извор 10.30-07.00
|
ЕТ „Вратница”
|
|
5
|
Златоград-Дрангово 10.00-06.30
|
ЕТ „Алитранс”
|
|
ОБЛАСТНА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
|
1
|
Кърджали-Кирково13.05-11.05
|
ЕТ „Ричи”
|
|
2
|
Кърджали-Чакаларово13.40-11.40
|
„Среща юг” ЕООД
|
|
3
|
Кърджали-Чакаларово15.00-10.00
|
ЕТ „Ричи”
|
|
4
|
Кърджали-Чакаларово17.15-07.35
|
„Среща юг” ЕООД
|
|
5
|
Кърджали-Чакаларово13.30-10.00
|
ЕТ „Ричи”
|
Само в неделя
|
6
|
Кърджали-Г. Къпиново12.00-06.40
|
ЕТ „Диана”
|
|
7
|
Кърджали-Г. Къпиново15.00-12.40
|
ЕТ „Диана”
|
Само в неделя
|
8
|
Кърджали-Г. извор 15.50-08.40
|
ЕТ „Кристал”
|
|
9
|
Кърджали-Фотиново 05.30-07.30
|
„ЕФЕТУР” ООД
|
|
10
|
Кърджали –Бенковски 05.00-15.30
|
„ЕФЕТУР” ООД
|
|
11
|
Кърджали –Бенковски 11.30-08.30
|
„Бяла вода1”ЕООД
|
|
12
|
Кърджали –Бенковски 16.20-14.00
|
„Бяла вода1”ЕООД
|
|
13
|
Кърджали –Бенковски 12.30-07.40
|
„Лидер10” ЕООД
|
|
14
|
Кърджали –Бенковски 17.15-15.20
|
„Лидер10” ЕООД
|
|
16
|
Кърджали –Малкоч 13.00-06.45
|
„Тихомир”ООД
|
|
17
|
Кърджали –Малкоч 13.00-10.45
|
„Тихомир”ООД
|
Само в неделя
|
18
|
Кърджали –Малкоч 14.00-07.45
|
„Тракия2014”ЕООД
|
|
19
|
Кърджали –Малкоч 14.00-09.45
|
„Тракия2014”ЕООД
|
Само в неделя
|
20
|
Крумовград -Тихомир 14.00-09.00
|
„Тракия2014”ЕООД
|
|
ОБЩИНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
|
1
|
Малкоч –Кирково 06.15-17.10
|
ЕТ „Тихомиртранс“
|
|
2
|
Бенковски – Мъглене 09.00, 15.00-09.30, 15.30
|
ЕТ „Алитранс“
|
|
3
|
Бенковски –Пресека 09.30, 14.30 – 10.00, 15.00
|
ЕТ „Алитранс“
|
|
4
|
Дрангово-Бенковски 10.00, 13.00 -11.00, 12.30
|
„Слава“ ЕООД
|
|
5
|
Бенковски – Чичево 08.00-06.30
|
„Слава“ ЕООД
|
|
6
|
Бенковски – Горски извор 13.30-08.00
|
ЕТ „Вратница“
|
|
7
|
Кирково-Чакаларово 17.10-18.05
|
ЕТ „Ричи“
|
|
8
|
Кирково-Чакаларово 09.30-12.30
|
ЕТ „Диана“
|
|
9
|
Кирково-Лозенградци 07.45, 12.00, 17.10 – 07.30, 08.30, 12.30
|
ЕТ „Милиян“
|
|
10
|
Кирково-Шумнатица 08.30, 12.30 – 08.50, 12.20
|
ЕТ „Ричи“
|
|
11
|
Кирково – Фотиново 08.30-10.30
|
ЕТ „Чалъм“
|
|
12
|
Кирково-Старово 06.40-07.10
|
ЕТ „Чалъм“
|
|
13
|
Старово – ж.п. гара Подкова 17.20-18.35
|
ЕТ „Чалъм“
|
|
14
|
Делвино - ж.п. гара Подкова 07.30, 11.30, 17.30 – 09.20, 12.35, 18.45
|
ЕТ „Орбита“
|
|
15
|
Средско - ж.п. гара Подкова 07.30, 11.30, 17.30 – 09.20, 12.35, 18.45
|
ЕТ „Мориц“
|
|
16
|
Чорбаджийско – Гривяк 08.30, 12.30 – 09.10, 14.10
|
ЕТ „Аднан-92“
|
|
17
|
Чорбаджийско – Кирково 09.15-13.30
|
ЕТ „Курт“
|
|
18
|
Кирково – Бенковски 07.45- 10.30
|
ЕТ „Шанс 2001“
|
|
19
|
Подкова – Орлица 08.30, 12.00 - 09.30, 13.00
|
ЕТ „Юлита 93“
|
|
20
|
Малкоч – ж.п. гара Подкова 07.45-10.30
|
ЕТ“Тихомиртранс“
|
|
21
|
Кирково-Кремен-Яковица-Чакаларово 06.15 – 07.20
|
ЕТ „Ричи“
|
|
22
|
Кирково-Стоманци 08.20-10.30
|
ЕТ „Сокол“
|
|
23
|
Кирково-Тихомир 12.30-15.30
|
ЕТ „Зана“
|
|
24
|
Кирково-Старово 13.15-06.00
|
ЕТ „Чалъм“
|
|
25
|
Фотиново- Бенковски 07.00-07.15
|
„Мир“ООД
|
|
26
|
Бенковски –Растник 08.30, 14.00-09.00, 14.00
|
ЕТ „Вратница“
|
|